یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۰/۲۱

ارتقاي مرتبه دکتر علي نادري عضو هيأت علمي دانشگاه صنعتي کرمانشاه به دانشياري

به گزارش روابط عمومي دانشگاه؛ در چهارمین نشست از دور ششم هیأت ممیزه دانشگاه‌هاي رازي و صنعتي کرمانشاه که در روز چهارشنبه 19 دي ماه 97 در دانشگاه رازي برگزار شد، دکتر علي نادري عضو هيأت علمي گروه برق دانشگاه صنعتي کرمانشاه به مرتبه دانشياري ارتقا يافت.

بنابراین گزارش؛ دکتر علي نادري دانش آموخته سال 1392 در دوره دکتراي رشته مهندسي برق- الکترونيک از دانشگاه سمنان بوده و دوره فرصت مطالعاتي خود را بين سال‌هاي 2012 و 2013 در دانشگاه پلي تکنيک تورين در کشور ايتاليا گذرانده است.

گفتنی است؛ چاپ 31 مقاله در مجلات معتبر ISI و ISC ، ارائه بيش از 25 مقاله در کنفرانس‌هاي ملي و بين‌المللي، انجام چندين طرح پژوهشي داخلي، چاپ کتاب و کسب عنوان داور ممتاز در داوري مجلات معتبر بين‌المللي از جمله فعاليت‌هاي پژوهشي ايشان مي‌باشد.

به گزارش این روابط عمومی؛ دکتر اختري رياست دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ارتقاي مرتبه اين عضو هيأت علمي دانشگاه را به دانشیاری تبریک گفت.

باسمه تعالی

با احترام و آرزوي توفيق و سلامتی براي تمامي دانشجويان، کارکنان و اعضاي هيأت علمي دانشگاه، بدين وسيله ارتقاي مرتبه آقاي دکتر علي نادري به دانشياري را به خانواده جوان و پوياي دانشگاه صنعتي کرمانشاه تبريک عرض مي‌نمايم. با توجه به پتانسيل بالاي آموزشي و پژوهشي ساير اعضاي هيات علمي، اطمينان دارم که در آينده نزديک و با سپري شدن حداقل زمان ماندگاري، شاهد ارتقاي تعداد قابل توجهي از اين عزيزان به مراتب بالاتر خواهيم بود.

 

 

سوالی دارید؟