یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۰/۱۴

جلسه کمیته تحقیقات نیروگاه بیستون در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز سه شنبه 11 دی ماه 1397، جلسه کمیته تحقیقات نیروگاه بیستون با حضور دکتر اختری ریاست دانشگاه، رئیس دفتر ریاست، معاون آموزشی و پژوهشی، مدیر پژوهشی و فناوری، مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی کرمانشاه و همچنین مهندس میرزا عسگری مدیر عامل نیروگاه، مهندس براندیشه معاون فنی نیروگاه و اعضای کمیته تحقیقات در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.

 

بنابراین گزارش؛ در این نشست که با موضوع بررسی دستور کار کمیته تحقیقات نیروگاه بیستون، عقد تفاهم نامه همکاری بین نیروگاه بیستون و دانشگاه صنعتی کرمانشاه و همچنین تقدیر از مهندسین نیروگاه بیستون جهت برگزاری موفق کارآموزی 18 نفر از دانشجویان دانشگاه در تابستان 97 برگزار گردید، دکتر اختری ریاست دانشگاه، ضمن اشاره به لزوم همکاری دانشگاه و نیروگاه با توجه به پتانسیل های خوب دانشجویی، عنوان کرد: دانشگاه می تواند با تربیت نیروی کار متخصص به سرمایه کاری نیروگاه در آینده کمک شایانی کند.

ایشان در ادامه ضمن تشکر از کلیه مهندسین این نیروگاه، از طرح کارآموزی دانشجویان که در تابستان 97 در نیروگاه بیستون انجام شد به عنوان یک طرح موفق نام برد و اظهار امیدواری کرد که در آینده شاهد حضور بیشتر دانشجویان در قالب طرح کارآموزی و بازدید در نیروگاه بیستون باشیم.

مهندس میرزا عسگری مدیر عامل نیروگاه در ادامه ضمن استقبال از همکاری دانشگاه و نیروگاه، بیان کرد: نیروگاه بیستون در آینده آمادگی عقد هرگونه تفاهم نامه ای که منجر به اشتغال زایی دانشجویان شود را دارد.

ایشان در پایان نیروی انسانی متخصص را سرمایه‌ای ارزشمند برای نیروگاه ها دانست که بخشی از این تخصص باید از طریق دانشگاه ها ایجاد شود.

به گزارش این روابط عمومی؛ در پایان این نشست ضمن عقد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه صنعتی کرمانشاه و نیرو گاه بیستون، اعضای کمیته تحقیقات نیروگاه بیستون با حضور در کارگاه جوشکاری دانشگاه از طرح فن کامپوزیتی دکتر حشمتی عضو هیأت علمی گروه مکانیک بازدید به عمل آوردند.

 

 

سوالی دارید؟