پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۰/۰۱

بازدید دانشجویان گروه های مهندسی صنایع، راه آهن و شیمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه از صنایع مختلف درون و برون استانی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ به همت واحد انجمن های علمی مدیریت فرهنگی و همکاری دفتر ارتباط با صنعت و انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه، بازدید هایی علمی از صنایع مختلف استانی و خارج از استان توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه صورت پذیرفت.

بنابراین گزارش؛ گروهی از دانشجویان رشته مهندسی صنایع دانشگاه به سرپرستی دکتر امیری، عضو هیأت علمی گروه مهندسی صنایع در روز دوشنبه 19 آذر ماه 1397، از کارخانه شیر پگاه استان همدان بازدید به عمل آورده و از نزدیک با خطوط تولید، ماشین آلات، واحد بسته بندی و آزمایشگاه این کارخانه آشنا شدند.

 

همچنین گروهی از دانشجویان رشته مهندسی راه آهن دانشگاه به سرپرستی دکتر مرجانی در روز سه شنبه 27 آذر ماه، از اداره کل راه آهن استان مرکزی بازدید به عمل آورده و پس از نشست صمیمانه خود با مهندس کوکنار، مدیر کل راه آهن، با بخش های مختلفی نظیر خطوط ایستگاه، کارخانجات واگن ها و قسمت های مختلف اداره سیر و حرکت آشنا شدند.

 

به گزارش این روابط عمومی؛ دانشجویان گروه مهندسی شیمی نیز در روز چهارشنبه 28 آذر ماه، به سرپرستی دکتر عاقل، عضو هیأت علمی گروه مهندسی شیمی، از مجتمع پلیمر استان کرمانشاه بازدید به عمل آوردند.

گفتنی است؛ در طی این بازدید که با همراهی مهندس مرادی از همکاران واحد آب و بخار مجتمع صورت پذیرفت، نحوه عملکرد واحد تصفیه آب مجتمع برای دانشجویان تشریح شد.

 

 

 

سوالی دارید؟