شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۲/۰۶/۲۰

انتصاب دکتر بابک عاقل به عنوان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

دکتر بابک عاقل، عضو هیأت علمی گروه آموزشی مهندسی شیمی دانشگاه، طی حکمی از سوی دکتر دودمان تیپی، ریاست دانشگاه به عنوان "معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه" منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ در این حکم آمده است:

 

جناب آقای دکتر بابک عاقل

با احترام، با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "معاون دانشجویی و فرهنگی" دانشگاه منصوب می گردید.

انشاءالله در انجام وظایف و امور محوله موفق و موید باشید.

روابط عمومی دانشگاه نیز ضمن تبریک به دکتر بابک عاقل از خداوند متعال برای ایشان توفیق خدمت مجدانه و مخلصانه، مسئلت می نماید.

 

گفتنی است؛ روز شنبه 19 شهریورماه 1402 در حضور جمعی از مسئولین و یاوران علمی دانشگاه مراسم تودیع و معارفه ای نیز در همین راستا برگزار شد.

 

طی این نشست، دکتر صبحی بنی اردلانی، معاون سابق حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تودیع و دکتر بابک عاقل به عنوان معاون جدید حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه معارفه شدند.

 

در این نشست دکتر دودمان تیپی، رئیس دانشگاه، ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر بابک عاقل، از زحمات بی دریغ، مخلصانه و جهادی دکتر بنی اردلانی در زمان تصدی معاونت دانشجویی و فرهنگی تقدیر و تشکر نمود و برای ایشان از درگاه خداوند باری تعالی سلامتی و توفیق روز افزون آرزو نمود.

 

در ادامه دکتر بنی اردلانی، معاون سابق حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای دکتر بابک عاقل، خاطر نشان ساخت: چه در زمان شیوع ویروس کرونا و چه در زمان حضور دانشجویان در دانشگاه، معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با دامنه ای از مشکلات، کاستی ها و دغدغه های مواجهه شد که شرایط را برای این حوزه بسیار سخت کرده بود که به یاری خداوند متعال و حمایت های همه جانبه ریاست دانشگاه و همچنین زحمات و تلاش های بی شائبه همکاران چه در حوزه دانشجویی و چه در حوزه فرهنگی توانستیم از عهده رفع این مشکلات سربلند بیرون آییم.

 

دکتر بنی اردلانی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر بابک عاقل، انتصاب ایشان را در این شرایط خطیر موثر و کارآمد عنوان نمود.

 

در پایان این مراسم لوح تقدیر و هدایایی از سوی ریاست دانشگاه و همکاران امور دانشجویی و فرهنگی، به رسم تقدیر به دکتر بنی اردلانی اهدا شد.

 

سوالی دارید؟