شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۲/۰۶/۱۹

برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از یاوران علمی دانشگاه

 

صبح روز شنبه ۱۸ شهریورماه ۱۴۰۲ با حضور مسئولین و جمعی از کارکنان فرهیخته دانشگاه، مراسمی در راستای تقدیر و تشکر از عملکرد یاوران علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه در محل آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ در ابتدای این مراسم فرشاد دهقان، مدیر حوزه اداری و پشتیبانی دانشگاه، نیروی انسانی را مهمترین بخش و مهمترین عامل حیات یک سازمان عنوان نمود و تصریح کرد: پیشرفت هر سازمانی بدون تلاش و عملکرد بدنه کارمندی آن امکان پذیر نمی باشد، حتی پیشرفت علم و تکنولوژی نیز نتوانسته نقش بدنه کارمندی را در تحقق این اهداف کم رنگ نماید.

 

این مقام مسئول در پایان ضمن ابراز خرسندی از عملکرد خوب، شایسته و مثمر ثمر یاوران علمی دانشگاه، روز کارمند را فرصتی برای تقدیر از این عزیزان عنوان داشت و در پایان از یاوران عزیز علمی تقدیر و تشکر نمود.

 

در ادامه این مراسم دکتر دودمان تیپی، ریاست دانشگاه، ضمن تقدیر از یاوران علمی دانشگاه، خطاب به کارکنان فرهیخته و خدوم دانشگاه؛ خاطر نشان ساخت: دانشگاه به عنوان یک نهاد علمی، فرهنگی و اجتماعی باید با کمک اعضای خود در تحقق آرمان های والای انقلاب دین خود را ادا کند.

 

دکتر دودمان تیپی با اشاره به اینکه هر دانشگاهی با وجود اعضای هیات علمی و یاوران علمی است که ساختار علمی و دانشگاهی به خود می گیرد؛ عملکرد همه اجزای که زیر مجموعه این دو عضو می باشند را مهم ارزیابی نمود.

 

دکتر علی رضا دودمان تیپی، ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه، در ادامه در خصوص تسهیلات، مزایا و حقوق، شرایط کاری، پاداش پایان سال، مرخصی و تعطیلی پایان سال نکاتی را بیان نمود و در پایان اظهار امیدواری کرد که در ترم جدید همچون سال های قبل شاهد رشد و ارتقاء دانشگاه باشیم. ایشان همچنین ادامه داد که برای تحقق این اهداف نیاز است در ترم جدید اعضا هر آنچه را که دارند در طبق اخلاص بگذارند.

 

در حاشیه این نشست ایشان اربعین امسال را سعادتی برای دانشگاه عنوان نمود که دانشگاه توانست به کمک اعضای خود با برپایی موکب امام رضا (ع) میزبان خوبی برای زائران ابا عبدالله حسین (ع) باشد.

 

در پایان اعضاء در حضور ریاست دانشگاه دغدغه ها و پیشنهادات خود را بیان کردند و در ادامه از برخی از کارکنان تقدیر به عمل آمد.

 

سوالی دارید؟