یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۲/۰۳/۰۸

نشست هم اندیشی مدیران شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه ۵ در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

صبح شنبه ۶ خرداد ماه،  نشست هم اندیشی مدیران شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه ۵ کشور با حضور دبیر شورای مدیران و همچنین جمعی از مدیران امور شاهد و ایثارگر به میزبانی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، در این نشست یک روزه در ابتدا دکتر نادری فر، دبیر شورای مدیران شاهد و ایثارگر، ضمن خوشامدگویی به اعضاء، از میزبانی خوب مسئولین دانشگاه صنعتی کرمانشاه تقدیر و تشکر نمود.

 

سپس ایشان به تشریح صورت جلسه این نشست پرداخت و از اعضا خواست که در این راستا همفکری نموده و پیشنهادات خود را در آخر عنوان نمایند.

 

دکتر نادری فر در بخش دیگری از سخنان خود به ارجحیت و مهم برشمردن نشست های مسئولین شاهد و ایثارگر اشاره نمود و این گونه جلسات را زمینه ای برای همفکری بهتر در راستای خدمت گزاری به فرزندان معزز شهدا و ایثارگر عنوان کرد.

 

ایشان همچنین نقش حمایتی روسای دانشگاه ها از مسئولین شاهد و ایثارگر را نیز مهم ارزیابی نمود و با اشاره به اقدامات و حمایت های دکتر دودمان تیپی رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه در راستای خدمت گزاری به فرزندان معزز شاهد و ایثارگر از ایشان تقدیر و تشکر نمود.

 

در ادامه این نشست هم اندیشی، دکتر علیرضا دودمان تیپی، رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، در ابتدا ضمن خوشامدگویی، عنوان کرد: با سیر مختصری بر تاریخ با شکوه انقلاب اسلامی، متوجه می شویم در زمان حماسه ۸ سال دفاع مقدس، شهر های جنگ زده که نسبت به دیگر شهرهای کشورمان درگیر حملات دشمن بودند؛ مردمانشان با رشادت ها و اعتقاد و باور های انقلابیشان، نگذاشتند گوشه ای از این خاک مقدس به دست دشمنان بیوفتد.

 

ایشان با اشاره به اینکه در حال حاضر شهر های جنگ زده محروم هستند و باید به آنها توجه بیشتری شود، از  مسئولین کشوری خواست که توجه بیشتری به این شهرها کنند.

 

 دکتر دودمان تیپی خاطر نشان ساخت: فرزندان شاهد و ایثار گر چشم و چراغ این انقلاب هستند و بر بنده و دیگر مسئولینی که امروزه در این کشور منسبی دارند؛ واجب است که بنا بر دین خود خدمتگزار آن ها باشیم.

 

ایشان با اشاره به شرایط حساس فرزندان معزز شاهد و ایثار گر، خطاب به مدیران شاهد و ایثار گر از آن ها خواست با جدیت و پشته کار بیشتری به مسائل و مشکلات این عزیزان رسیدگی کنند.

 

دکتر دودمان تیپی افزود در حال حاضر در میان اعضای فرهیخته دانشگاه صنعتی کرمانشاه علاوه بر فرزندان معزز شاهد و ایثارگر، شاهد حضور دو عضو گرانقدر ایثارگر و جانباز هستیم که این افتخاری برای مجموعه دانشگاه می باشد.

 

رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه در پایان از زحمات بی شائبه مدیران شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه ۵ کشور تقدیر و تشکر. نمود.

 

بنابراین گزارش در ادامه این نشست، اعضای حاضر در خصوص صورت جلسه نشست به بحث و تبادل نظر پرداختند و در آخر ایده ها و پیشنهادات خود را در راستای تسهیل در امور شاهد و ایثارگران عنوان نمودند.

 

 

سوالی دارید؟