یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۰۹/۲۶

مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاورده های پژوهش و فناوری و فن بازار در استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز یکشنبه 25 آذر ماه 1397، با حضور دکتر حاتمی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و جمعی از مسئولان و مدیران استانی، مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاورده های پژوهش و فناوری و فن بازار در استان کرمانشاه در دانشگاه رازی برگزار شد.

بنابراین گزارش؛ خانم مهندس یوسفیان، کارشناس پژوهشی دانشگاه، ضمن اعلام این خبر، افزود: در این نمایشگاه که از 25 تا 28 آذر ماه در حال برگزاری می باشد، غرفه دانشگاه صنعتی کرمانشاه با 14 طرح بنیادی، 4 طرح ارتباط با صنعت و 7 طرح کاربردی شامل 3 ثبت اختراع، 3 نرم افزار اندروید و یک طرح در قالب شرکت دانش بنیان حضور دارد.

ایشان در ادامه اضافه کرد: امسال غرفه پژوهشی دانشگاه با همکاری و حضور اعضای هیأت علمی و دانشجویان پژوهشگر، نسبت به سال ها قبل رشد بیشتری داشته است که انتظار می رود با مدیریت و تلاش واحد پژوهش دانشگاه، در این نمایشگاه شاهد جذب سرمایه در راستای تولید علم به ثروت باشیم.

خانم مهندس یوسفیان در پایان از اعضای هیأت علمی، مسئولین، کارکنان و دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه دعوت کرد که از این نمایشگاه به خصوص غرفه پژوهشی دانشگاه بازدید نمایند.

سوالی دارید؟