یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۱۰/۲۷

نشست بانوان فرهیخته دانشگاه صنعتی کرمانشاه با اعضای هیأت رئیسه به مناسبت گرامیداشت روز زن

 

به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت دخت نبی اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن نشستی با حضور اعضای هیأت رئیسه و بانوان فرهیخته دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی صنعتی کرمانشاه؛ در این نشست حجت الاسلام والمسلمین محرابی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در ابتدا در خصوص شأن و منزلت حضرت زهرا (س) مباحثی ایراد نمود و در ادامه ضمن اشاره به جایگاه والا و تقدیر از عملکرد مثمر ثمر کارکنان بانوی دانشگاه، از آنها خواست که اخلاق و منش حضرت زهرا (س) را الگوی خود قرار دهند.

 

در ادامه ایشان به حضور بانوان در دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه اشاره نمود و یادآور شد: دفتر نهاد رهبری در آینده نزدیک قصد دارد از بانوان فرهیخته دانشگاه یک نفر را برای حضور در دفتر انتخاب کند که از این طریق بتواند راحت تر با دانشجویان دختر دانشگاه ارتباط برقرار کند.

 

حجت الاسلام والمسلمین محرابی در پایان میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) را گرامی داشت و مقام زن را به فرهیختگان بانوی دانشگاه تبریک و تهنیت گفت.

 

در ادامه دکتر دودمان تیپی، ریاست دانشگاه نیز ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) این روز با ارزش را به بانوان خدوم و زحمت کش دانشگاه تبریک گفت.

 

ایشان به حضور و نقش کلیدی بانوان در عرصه های مختلف جامعه اشاره نمود و حضور بانوان فرهیخته اعم از اعضای هیأت علمی و یاوران علمی در دانشگاه صنعتی کرمانشاه را نیز نقطه قوتی در رسیدن به اهداف والای دانشگاه دانست.

 

دکتر دودمان تیپی، رئیس دانشگاه در پایان به مقام والای مادران نیز اشاره نمود و مباحثی در این خصوص بیان نمود.

 

گفتنی است ادامه این نشست با بیان نقطه نظرات و دغدغه های بانوان هیأت علمی و یاوران علمی دانشگاه در حضور اعضای هیأت رئیسه همراه بود و در پایان از آنان به رسم گرامیداشت روز میلاد دخت نبی اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و مقام زن با اهدای هدایایی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

سوالی دارید؟