شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۱۰/۲۱

درخشش نام دانشجوی موفق دانشگاه صنعتی کرمانشاه در فهرست نخبگان برگزیده ی طرح شهید مصطفی موسوی

دکتر وحید سهرابی تبار، دانش آموخته فرهیخته کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی کرمانشاه در جمع نخبگان برگزیده طرح شهید مصطفی موسوی قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ به همت بنیاد ملی نخبگان و سازمان امور استخدامی کشور، طی یک برنامه مشترک تحت عنوان «طرح شهید مصطفی موسوی»، روند جذب و استخدام نخبگان کشور در دستگاه‌های اجرایی، با جذب ۳۵ نخبه ی برگزیده از بین بیش از ۲۰۰۰ نفر از نخبگان کشور آغاز شد. 

 

طرح شهید موسوی در راستای تأکید مقام معظم رهبری و برای اجرای وعده‌های دولت مردمی سیزدهم، برای جذب و استفاده از نخبگان در دولت اجرا شده است، که نخستین دوره این طرح به طور آزمایشی از امسال و حدود دو هفته پیش آغاز شد و 35 نفر از نخبگان با گذراندن دوره‌های آزمایشی برای جذب معرفی شدند.

 

بنابراین گزارش در ادامه خاطر نشان می سازد: دکتر وحید سهرابی تبار نخستین دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مهندسی برق - قدرت دانشگاه صنعتی کرمانشاه که با راهنمایی دکتر مهدی احمدی جیردهی دانشیار گروه مهندسی برق قدرت این دانشگاه، از پایان نامه خود، تحت عنوان “مدیریت بهینۀ انرژی ریزشبکه”  دفاع و فارغ التحصیل شد، در طرح شهید مصطفی موسوی در فهرست نخبگان برگزیده جهت جذب در دستگاه های اجرایی قرار گرفت.

 

گفتنی است این دانشجوی مستعد که پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد از این دانشگاه، موفق به ورود به دانشگاه تبریز جهت طی نمودن دوره دکتری تخصصی برق قدرت شد، اکنون با گذراندن دوره های آموزشی با هدف ورود و تاثیرگذاری و موفقیت در دستگاه‌های اجرایی، در فهرست نخبگان برگزیده طرح شهید موسوی قرار گرفت.

 

دانشگاه صنعتی کرمانشاه ضمن تبریک این موفقیت، برای دکتر وحید سهرابی تبار، این ظرفیت علمی و افتخار جامعه ی دانشگاهی آرزوی توفیق، سعادت و نائل شدن به درجات علمی و معنوی بالاتر را دارد.

 

 

سوالی دارید؟