شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۷/۱۶

🔊ثبت نام پذيرفته شدگان استعداد درخشان کارشناسي ارشد سال 1401 دانشگاه صنعتی کرمانشاه

ضمن تبریک و آرزوي موفقيت براي كليه‌ پذیرفته شدگان استعداد درخشان كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته سال‌ 1401 دانشگاه صنعتی کرمانشاه، به اطلاع مي‌رساند كه‌ پذیرش  در دو مرحله زیر انجام می گردد:

 

۱- ثبت نام غیر حضوری (بارگذاری مدارک)

۲- ثبت نام حضوری (تحویل مدارک)

 

دستورالعمل:

الف) دریافت معافیت تحصیلی (ویژه دانشجویان پسر فاقد کارت پایان خدمت و معافیت دائم)

پذیرفته شدگان گرامی لازم است مطابق فایل راهنمای ذیل، به سامانه پلیس به آدرس https://services.epolice.ir/  مراجعه نموده، و نسبت به أخذ معافیت تحصیلی اقدام می نمایند.

  🔔(جهت دریافت راهنمای دریافت معافیت تحصیلی (راهنمای شماره 1) کلیک کنید)  

 

تبصره: آن دسته از پذیرفته شدگانی که اکنون در حال گذراندن خدمت سربازی هستند، لازم است ابتدا در سامانه مذکور درخواست ترخیص از خدمت خود را ثبت کنند و پس از تایید دانشگاه می توانند برگه تاییدیه را دریافت و به نظام وظیفه مراجعه کنند. در مرحله بعد پس از صدور برگه ترخیص توسط نظام وظیفه ، به دانشگاه مراجعه و آن را تحویل می نمایند. سپس می توانند مطابق با راهنما با ورود مجدد به سامانه پلیس درخواست معافیت تحصیلی خود را ثبت نمایند.

 

ب) ثبت نام غیرحضوری:

پذیرفته شدگان می‌توانند با ورود به سایت http://golestan.kut.ac.ir// و با استفاده از راهنمای سیستم  نسبت به ثبت نام اولیه و درج اطلاعات شخصی و مدارک مورد نیاز اسکن شده اقدام نمایند.

🔔(جهت دریافت راهنمای ثبت نام غیرحضوری(راهنمای شماره 2) کلیک کنید)

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام غیر حضوری

1-اسکن تمام صفحات شناسنامه

2-اسکن کارت ملی

3-اسکن مدرک نظام وظیفه

 • کسانی که کارت معافیت و یا کارت پایان خدمت دارند اسکن کارت مربوطه و کسانی که از سامانه پلیس برگه معافیت تحصیلی موقت دریافت نموده اند اسکن برگه مربوطه را ضمیمه می کنند

4-اسکن مدرک پایان تحصیلات کارشناسی

 • پذيرفته‌شدگاني‌ كه‌ به‌ دلايلي‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرك‌ كارشناسي (ليسانس‌) نمي‌باشند و در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته سازمان سنجش فارغ التحصیل بوده اند اسکن فرم شماره2 (کلیک کنید) و کسانی که در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته سازمان سنجش دانشجوی سال اخر بوده و حداکثر تا 1401/06/31 فارغ التحصیل می شوند اسکن فرم  مخصوص معدل (کلیک کنید) را می توانند در این قسمت آپلود نمایند.( قابل ذکر است این فرم ها می بایست با تایید و مهر و شماره دانشگاه مقطع قبلی دانشجو باشد)

5-اسکن مدرک پایان تحصیلات کاردانی (در صورتی که دانشجو کارشناسی ناپیوسته بوده است)

توجه: حجم فایل ها کمتر از kb 250 باشد

 

 پ) تحویل مدارک

دانشجویان بعد از انجام ثبت نام غیر حضوری خود می‌بایست مدارک زیر را به صورت حضوری تحویل آموزش دهند:

 

مدارک لازم جهت پرونده دانشجو:

 • 3 قطعه عکس
 • کپی شناسنامه و کارت ملی
 • اصل مدرک کاردانی
 • اصل مدرک کارشناسی
 • پذيرفته‌شدگاني‌ كه‌ به‌ دلايلي‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرك‌ كارشناسي (ليسانس‌) نمي‌باشند و در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته سازمان سنجش فارغ التحصیل بوده اند فرم شماره 2 و کسانی که در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته سازمان سنجش دانشجوی سال اخر بوده و حداکثر تا 1401/06/31 فارغ التحصیل می شوند فرم مخصوص معدل و فرم شماره 3
 • حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت
 •  اصل موافقت نامه کتبی و بدون قید شرط برای فارغ التحصیلان رشته های دبیری از اداره آموزش و پرورش شهرستان محل تعهد و خدمت خویش.
 • ریز نمرات (در صورت عدم ارائه مدرک کاردانی و یا عدم ثبت معدل بر روی مدرک کاردانی و یا کارشناسی)
 • فرم تقاضانامه برای بهره مندی از مزایای آموزش رایگان (فرم شماره 4)

 

ت) پذیرفته شدگان شاهد و ایثارگر

پذیرفته شدگان سهمیه شاهد و ایثارگر نسبت به تکمیل فرم های این دانشجویان اقدام و آن ها را به آدرس ایمیل shahed@kut.ac.ir ارسال نمایند.

🔔 (برای دریافت فرم های مربوط به دانشجویان شاهد و ایثارگر کلیک نمایید)

 

ث) تکمیل پرسشنامه سلامت جسم و روان

پذیرفته شدگان گرامی می بایست جهت تکمیل پرسشنامه‌ کارنامه سلامت جسم از طریق لینک https://portal.saorg.ir/physicalhealth و جهت تکمیل پرسشنامه کارنامه سلامت روان از طریق لینک https://portal.saorg.ir/mentalhelth اقدام نمایند.

 

توجه: جهت تکمیل کارنامه های فوق لازم است ابتدا در سامانه مربوطه ثبت نام نمایید.

تذکر: تکمیل پرسشنامه های ذکر شده الزامی می باشد.

 

ج) صندوق رفاه

دانشجویانی که درخواست دریافت وام دانشجویی دارند می توانند از طریق فایل راهنمای شماره 5 و ورود به لینک www.bp.swf.ir اقدام نمایند.

 

چ) تغذیه

پس از پذیرش نهایی دانشجو توسط دانشگاه، اسامی به اتوماسیون تغذیه انتقال می یابد و دانشجویان می توانند از طریق راهنمای تصویری رزرو غذا (کلیک نمایید) اقدام کنند.

 • یکی از مهم ترین راه های ارتباطی سامانه گفتینو می باشد. به منظور استفاده از این سامانه ابتدا به سایت دانشگاه به آدرس وارد شده و سپس با کلیک  بر روی آیکون دابره ای در سمت راست پایین صفحه و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز قادر خواهید بودسوالات خود را در ساعات اداری مطرح و پاسخ دریافت نماید.
 • جهت مشاهده کلیه امورات مربوط به واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه، از جمله آیین نامه‌ها، فرم‌ها، چارت‌های گروه‌های آموزشی و اخبار و اطلاعیه‌های این واحد می‌توانید به سایت دانشگاه قسمت آموزش، تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایید.
 • جهت بهره‌برداری از اخبار و اطلاعیه‌های این واحد علاو ه بر مراجعه به سایت و مسیر ذکر شده، می توانید درکانال تحصیلات تکمیلی به آدرس @KUT_Msc news عضو شوید.

  

📚اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

💬همراه همیشگی ما باشید

KUT_Msc news@
🆔https://t.me/newskut
🆔https://eitaa.com/kut_new

سوالی دارید؟