یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۷/۰۲

ارتقای دکتر مهدی احمدی جیردهی عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مرتبه دانشیاری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ در اولین نشست از دوره هشتم هیأت ممیزه دانشگاه های رازی و صنعتی کرمانشاه که در روز چهارشنبه 30 شهریورماه 1401 در دانشگاه رازی برگزار گردید، دکتر مهدی احمدی جیردهی، عضو هیأت علمی گروه آموزشی مهندسی برق دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مرتبه دانشیاری ارتقاء یافت.

 

بنابراین گزارش، دکتر مهدی احمدی جیردهی دانش آموخته برتر سال 1392 در دوره دکترای رشته مهندسی برق گرایش قدرت از دانشگاه تبریز می باشد.

 

گفتنی است، ایشان بیش از 30 مقاله در مجلات معتبر ISI و ISC چاپ نموده که قریب به 60 درصد آنها در مجلات Q1 منتشر و بیش از 35 درصد مقالات نیز در مجلات 10 درصد برتر موضوعی به چاپ رسیده است. انتخاب سه مقاله ی وی به عنوان مقالات پراستناد، ارائه مقالات در بیش از 15 کنفرانس داخلی و خارجی، انجام چندین طرح پژوهشی داخلی، داوری مقالات در بیش از 20 مجله ی معتبر بین المللی و کسب عنوان داور ممتاز، تالیف یک کتاب تخصصی و ترجمه کتابی که در آینده ای نزدیک به چاپ خواهد رسید نیز از دستاوردهای پژوهشی این عضو جوان هیآت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه می باشد.

 

در ادامه خاطر نشان می سازد که اولین دانش آموخته ی کارشناسی ارشد دانشگاه و گروه مهندسی برق قدرت دانشجوی دکتر مهدی احمدی جیردهی بوده و ایشان رسالت خود را با دانش آموختگی بیش از 15 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد به انجام رسانیده است.

 

روابط عمومی دانشگاه این افتخار علمی و ارتقاء مرتبه دانشیاری که نشان از تلاش و پشتکار در عرصه آموزشی و پژوهشی دارد را به دکتر مهدی احمدی جیردهی تبریک گفته و برای ایشان سلامتی و توفیقات روز افزون آرزو می نماید.

سوالی دارید؟