سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۲/۰۴

دانشگاه صنعتی کرمانشاه با حضور دوباره دانشجویان جان تازه ای گرفت

بعد از سپری شدن بیش از دو سال از شیوع ویروس کرونا و بدنبال آن غیر حضوری شدن آموزش، امسال با آغاز بهار و فروکش شدن موج جدید این ویروس، با حضوری شدن دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، دانشگاه صنعتی کرمانشاه نیز با حضور دانشجویان خود جان دوباره ای گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ دکتر محمود حشمتی، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه، در گفتگوی خبری خود با روابط عمومی دانشگاه از ورود دانشجویان در سال جدید در دانشگاه خبر داد و در این راستا خاطر نشان ساخت: طبق دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منوط بر حضوری شدن دانشگاه ها در سال جدید، مسئولین این دانشگاه نیز به سرعت تمهیدات لازم را برای حضوری شدن دانشگاه با اولویت قرار دادن سلامت دانشجویان در دستور کار خود قرار دادند.

 

ایشان همچنین تصریح نمود: بدون شک هر دانشگاهی به هر اندازه که در آموزش مجازی نیز توانمند شده باشد با حضور دانشجویان است که رسمیت می یابد و حضور هر دانشجویی در این مراکز انگیزه ای برای فعالیت های آموزشی می باشد. دانشگاه صنعتی کرمانشاه نیز از این امر مستثنی نیست و با حضور دانشجویان خود انگیزه گرفته و رنگ و بوی تازه ای به خود می گیرد. 


معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه حضوری شدن دانشگاه ها به این معنی نمی باشد که دانشجویان مراقب سلامتی خود نباشند، زدن ماسک و ارائه کارت واکسن از سوی دانشجویان را اجبار قلمداد نمود و از دانشجویان خواست که رعایت دستورالعمل های بهداشتی را اساس کار خود قرار دهند. 

 

دکتر حشمتی در پایان ضمن ابراز خرسندی از حضور دوباره دانشجویان در دانشگاه، اظهار امیدواری کرد که بار دیگر در کشور شاهد شیوع و پیشرفت این ویروس نباشیم.

 

 

 

سوالی دارید؟