یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۰/۱۲/۲۵

برگزاری جشن میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، جشن میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) با محوریت جهاد تبیین مقدمه ظهور در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار گردید. 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان و میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج)، روز دوشنبه ۲۳ اسفندماه، جشنی به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حسین احمدی و مولودی خوانی دکتر محسن صمیمی در محل آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد. 


بنابراین گزارش در این مراسم که با حضور اعضای دانشگاه به همراه خانواده های ایشان برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین حسین احمدی، ضمن تبریک عید شعبان و میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج)، با استناد به احادیث و روایات، به تشریح شخصیت و مقام و منزلت آن حضرت و آشنایی با سیره و هدف و برنامه های ایشان پرداخت. 


در ادامه ایشان با اشاره به اینکه حضرت مهدی (عج) پیشوا، راهنما و راهبر انسان ها به سوى تکامل و تعالى و حجّت بر روى زمین است در خصوص مهدويت و انتظار فرج از منظر قرآن و ائمه اطهار (ع) به نکاتی اشاره نمود و در پایان به تبیین و تشریح اهداف مهدویت پرداخت. 


گفتنی است ادامه این مراسم با مولودی خوانی، دکتر محسن صمیمی، معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در مدح منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) همراه بود.

 

سوالی دارید؟