جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۰/۱۱/۲۷

انتصاب دکتر رضا همتی و دکتر حامد رشیدی به عضویت حقیقی هیأت ممیزه دانشگاه رازی


دکتر رضا همتی و دکتر حامد رشیدی دو عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عضویت حقیقی هیأت ممیزه دانشگاه رازی منصوب شدند. 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به نقل از دبیرخانه هیأت اجرایی جذب، هیأت امنا و هیأت ممیزه، براساس دستورالعمل طرز تشکیل هیأت ممیزه مؤسسه و وظایف و اختیارات آن، به پیشنهاد دکتر علیرضا دودمان تیپی، سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه و طی احکامی از سوی دکتر محمدعلی زُلفی گُل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر حامد رشیدی و دکتر رضا همتی از اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عضویت در دوره کنونی هیأت ممیزه دانشگاه های رازی و صنعتی کرمانشاه منصوب شدند.


بنابراین گزارش؛ دکتر دودمان تیپی، سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه، در نشستی با حضور این دو عضو هیأت علمی دانشگاه، ضمن تبریک این انتصاب، بر لزوم رعایت انصاف و عدالت در بررسی درخواست های ارتقاء بر اساس قوانین بالادستی تاکید نمود و از دکتر همتی و دکتر رشیدی خواست که این دو اصل مهم را اساس کار خود قرار بدهند. 


ایشان در ادامه خواستار برگزاری نشست هایی با حضور اعضای هیأت ممیزه دانشگاه رازی به منظور تعامل و همسویی بیشتر دو دانشگاه شد.

 

سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه ضمن تقدیر از همراهی و پشتیبانی رئیس، دبیر، اعضاء و کارکنان فعلی و پیشین هیأت ممیزه دانشگاه رازی در بررسی درخواست های ارتقاء مرتبه، تبدیل وضعیت و سایر موارد مربوط به این دانشگاه، خاطر نشان ساخت که ادامه این همکاری ها نه تنها می تواند منشا خیر و برکت برای هر دو دانشگاه باشد، بلکه می تواند اهداف والای نظام آموزش عالی و استان را نیز مرتفع سازد. 


گفتنی است در پایان احکام انتصاب دکتر رضا همتی، دانشیار گروه آموزشی مهندسی برق و دکتر حامد رشیدی، دانشیار گروه آموزشی مهندسی شیمی، توسط سرپرست دانشگاه به ایشان اهدا شد.


بر اساس این گزارش؛ متن حکم مقام عالی وزارت، دکتر زلفی گل به ایشان نیز بدین شرح است:


سلام علیکم؛


در اجرای بند 3 ماده 5 دستورالعمل طرز تشکیل هیأت ممیزه موسسه و وظایف و اختیارات آن و نظر به مراتب دانش و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم تا پایان دوره کنونی به عضویت هیأت ممیزه دانشگاه رازی منصوب می شوید. شایسته است به عنایت به مفاد ماده 6 دستورالعمل مذکور در جلساتی که به همین منظور تشکیل می شود، شرکت فرمایید.

 

روابط عمومی دانشگاه، ضمن تبریک به دکتر رضا همتی و دکتر حامد رشیدی، از خداوند متعال برای ایشان توفیق خدمت مجدانه و مخلصانه، مسئلت می نماید.

 

سوالی دارید؟