چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۰/۱۱/۱۷

آغاز حضوری کلاس های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی کرمانشاه

بنابر تصمیمات و مصوبات صورت گرفته از سوی معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه، کلاس های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی کرمانشاه با شروع نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1401 به صورت حضور برگزار می شود. 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ از روز شنبه ۱۶بهمن ماه ۱۴۰۰، همزمان با آغاز نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴٠٠- ۱۴٠۱، پیروی تصمیمات و مصوبات صورت گرفته از سوی معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه، کلیه کلاس های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی کرمانشاه به صورت حضوری برگزار می گردد. 


بنابراین گزارش، دکتر محمود حشمتی، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه در گفتگوی خبری خود با روابط عمومی دانشگاه در این خصوص عنوان کرد که بنا بر هماهنگی و جلسات شورای آموزشی دانشگاه و رعایت شیوه نامه های ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و همچنین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آخرین تصمیم آموزش کل دانشگاه بر آن شد که همزمان با آغاز نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴٠٠-۱۴٠۱، کلیه کلاس های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه به صورت حضوری برگزار گردد. 


این مقام آموزشی دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود تصریح نمود: برگزاری کلاس های حضوری دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه، منوط به داشتن کارت واکسن الکترونیکی این عزیزان می باشد و چنانچه دانشجویی اقدام به بارگذاری کارت واکسن الکترونیکی خود در سامانه نکرده باشد از حضور وی در دانشگاه و کلاس های آموزشی خودداری می شود. 


معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه با اشاره به اینکه سلامت دانشجویان، اولویت و دغدغه اصلی آموزش دانشگاه می باشد، یاد آور شد: ابتدا قبل از ورود دانشجویان فرهیخته کارشناسی ارشد به دانشگاه، کارت واکسن الکترونیکی آن ها بررسی می شود و در ادامه نیز هر روز قبل از شروع کلاس های آموزشی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، محیط کلاس ها از لحاظ رعایت دستورالعمل های بهداشتی، فاصله گذاری های اجتماعی، تهویه مطبوع و همچنین از لحاظ دیگر نکات و مسائل آموزشی مربوط به کلاس ها از سوی مسئول مرکز بهداشت و درمان دانشگاه و کارشناس خدمات آموزشی مورد بررسی قرار می گیرد. 


ایشان همچنین خاطر نشان ساخت: با توجه به شرایط کنونی، هر کلاس آموزشی با فضای مناسب مختص یک استاد در نظر گرفته شده است. 


دکتر محمود حشمتی، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه در پایان به دانشجویان فرهیخته دانشگاه توصیه کرد: از طریق ارتباط گرفتن با پایگاه های اطلاع رسانی رسمی دانشگاه، اخبار و اطلاعیه های دانشگاه را پیگیری نمایند. 


ایشان همچنین اضافه کرد: اطلاعات جدید در خصوص ادامه روند برگزاری حضوری کلاس های آموزشی دانشگاه و دیگر مسائل و آئین نامه های ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، متعاقبا از سوی آموزش دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

سوالی دارید؟