پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۹/۲۶

نشست اعضای حقیقی هیات امنا با اعضای شورای دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ مهندس محمدحسین مقیمی، دکتر علی کرمانشاه اعضای حقیقی دوره چهارم هیات امنای دانشگاه های رازی و صنعتی کرمانشاه و دکتر الهی تبار معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه با اعضای شورای دانشگاه دیدار و گفتگو نمودند.

 

بنابراین گزارش؛ در این جلسه که با هدف تعامل بیشتر و سیاست گذاری و تصمیم سازی موثرتر، روز دوشنبه 25 آذرماه 98 در اتاق جلسات حوزه ریاست دانشگاه صنعتی برگزار شد، دکتر اختری ریاست دانشگاه، ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی، گزارشی از وضعیت موجود دانشگاه در حوزه های مختلف ارایه نمود. وی بر ظرفیت های هیات امنا تاکید و خاطرنشان کرد: حضور اعضای حقیقی هیات امنا در دانشگاه و ارتباط موثر آنها سهم بسیار مهمی در تسهیل امور و پیشبرد اهداف دانشگاه خواهد داشت.  

 

در ادامه جلسه اعضای شورای دانشگاه در خصوص مسائل موجود حوزه مدیریتی خود توضیحاتی ارایه و انتظارات، پیشنهادها و دیدگاه های خود را در جهت تحقق اهداف و توسعه دانشگاه مطرح کردند.

 

گفتنی است؛ در بخش پایانی این نشست دکتر علی کرمانشاه، مهندس محمدحسین مقیمی و دکتر الهی تبار در خصوص موضوعات مطرح شده مباحثی را مطرح و نقطه نظرات خود را بیان کردند .

 

گزارش تصویری

 

سوالی دارید؟