پنجشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۸/۱۹

برگزاری جشن آغاز امامت امام زمان (عج) در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز یکشنبه 19 آبان ماه 1398 با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و اداره کل ورزش و جوانان استان، جشن آغار امامت امام زمان (عج) با سخنرانی دکتر محمد رشیدی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار گردید. 

 

بنابراین گزارش؛ در ابتدای این مراسم که با حضور مسئولین و دانشجویان دانشگاه و همچنین مسئولین اداره ورزش و جوانان استان برگزار گردید، دکتر نادری رئیس دفتر ریاست دانشگاه، ضمن خیر مقدم به میهمانان و دانشجویان، آغاز امامت امام عصر و فرا رسیدن هفته وحدت را گرامی داشت و عنوان کرد: دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه بارها با برگزاری این چنین مراسمی نشان داده اند، آمادگی همکاری با هر نهاد و ارگانی را در جهت فعالیت های فرهنگی و مذهبی را دارند.

 

ایشان در پایان سخنان خود ضمن تشکر از همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان با مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، یادآور شد: همکاری نهاد ها و مراکز آموزشی استان درچنین فعالیت های فرهنگی و مذهبی باعث ایجاد انگیزه در دانشجویان می شود.

 

در ادامه مراسم دکتر محمد رشیدی از اساتید مدعو دانشگاه، ضمن گرامی داشت هفته وحدت و تقدیر از مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، اظهار کرد؛ ترويج فرهنگ مهدوی در جامعه‌ی اسلامی و همچنین توجه به مناسبت‌های مرتبط با حضرت مهدی(عج) می‌تواند تأثيرات مثبتی در اقشار مختلف جامعه ايجاد كند و موج جديدی از اميد در دل مردم خداجوی به وجود آورد.

ایشان در پایان سخنان خود از دانشجویان دانشگاه خواست با برگزاری و حضور در این گونه جشن های مذهبی با آرمان های امام عصر (عج) تجدید میثاق کنند و باعث ترویج فرهنگ مهدویت شوند.

 

گفتنی است؛ ادامه مراسم با اجرای استند آپ کمدی، مسابقه و مولودی خوانی مداح اهل بیت همراه بود. در پایان نیز به قید قرعه به ده نفر از دانشجویان اردوی رایگان جمکران و قم هدیه داده شد.

 

سوالی دارید؟