جمعه ۰۵ مرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۸/۱۳

برگزاری اولین نشست پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه با مسئولین دانشگاه در سال تحصیلی 98-99

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ به همت شورای صنفی – رفاهی دانشگاه روز دوشنبه 13 آبان ماه 98، اولین نشست پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه در سال تحصیلی 98-99 با حضور ریاست و معاونت دانشجویی و فرهنگی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار گردید.

 

بنابراین گزارش، در ابتدای این نشست دکتر اختری ریاست دانشگاه، ضمن گرامیداشت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با ابراز خرسندی از همت دانشجویان در راستای برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با مسئولین دانشگاه و بیان مسائل مختلف خود، افزود: تشکیل این چنین نشست هایی باعث می شود، مسئولین شناخت و درک بهتری نسبت به مشکلات و دغدغه های دانشجویان پیدا کنند و درنتیجه آن ها را در زمان کوتاه تری مرتفع سازند. 

 

در ادامه این نشست، چند تن از نمایندگان شورا ها، تشکل ها، کانون ها و  انجمن های علمی دانشجویی به بیان مسائل و مشکلات صنفی - رفاهی و دانشجویی پرداختند و رئیس دانشگاه و معاونین مربوطه به سوالات مطروحه پاسخ دادند.

 

گفتنی است؛ در پایان مراسم مقرر گردید دومین نشست پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه در خصوص مشکلات و دغدغه های آموزشی  با حضور مسئولین آموزش در هفته آینده تشکیل شود.

 

سوالی دارید؟