جمعه ۰۵ مرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۸/۱۲

بیانیه رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مناسبت یوم ا... ۱۳ آبان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر علی اکبر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه با صدور بیانیه ای، ضمن اعلام آمادگی کامل براي شرکت در راهپيمايي با شکوه يوم ا... ۱۳ آبان از مردم ولایت مدار و دانشگاهیان به ویژه دانشجویان فرهیخته دانشگاه صنعتی کرمانشاه دعوت به عمل آورد تا در این حماسه عظيم، حضور به هم رسانده و اعلام برائت خود را از استکبار جهاني اعلام نمايند.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

با فرارسیدن ۱۳ آبان که به عنوان روز "ملی مبارزه با استکبار جهانی" نام گذاری شده، فرصتی به دست آمد که بار دیگر این روز با صلابت، روز مبارزه علیه ظلم و ستم را به جهانیان یادآوری کنیم.

 بی تردید ۱۳ آبان روز ملی استکبار ستیزی است که به تأکید امام راحل (ره) بايد جایگاه و حساسیت این روز براي نسل جوان ما تبيين شود. حضور جامعه ی دانشگاهیان و مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه استان در این راهپیمایی با شکوه به جهانیان ثابت خواهد کرد که این روز فراموش شدنی نیست و همواره در تاریخ جهان ثبت است.

 

به همین مناسبت از دانشجویان ولایت مدار دانشگاه صنعتی کرمانشاه و مردم همیشه در صحنه و مبارز استان دعوت به عمل می آید بار دیگر با حضور خود در این راهپیمایی با شکوه، آمادگی خود را برای میثاق با آرمان های امام راحل(ره) و تبعيت از اوامر ولي امر مسلمين، حضرت آيت الله خامنه اي (مدظله العالي)، اعلام نمایند.

 

مسیر راهپیمایی: میدان انقلاب اسلامی (شهرداری سابق) به سمت مسجد جامع

زمان: ساعت ۱۰صبح دوشنبه 13 آبان ماه 98

سوالی دارید؟