یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۴/۱۳

برگزاری آئین دانش‌آموختگی دانشجویان ورودی سال 1394 دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ در روز های دهم، یازدهم و دوازدهم تیرماه 1398 آئین دانش‌آموختگی دانشجویان ورودی سال 94 دانشگاه صنعتی کرمانشاه با هدف ایجاد فضایی خاطرانگیز و به یادماندنی با حضور فارغ التحصیلان، خانواده‌های آنان، اساتید و مسئولین دانشگاه در محل سالن آمفی تئاتر برگزار گردید.

 

بنابراین گزارش؛ در ابتدای مراسم دکتر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ضمن خیر مقدم به میهمانان و تبریک به مناسبت اتمام دوره ی کارشناسی به این عزیزان بیان کرد: اکنون دانشگاه برای هشتمین سال متوالی مراسم فارغ‌التحصيلي دانش‏ آموختگان خود را جشن می گیرد، که این مایه شادمانی و مباهات تمامی اعضای این مجموعه می باشد.

 

ریاست دانشگاه در ادامه ضمن قرائت آیه ای از  قرآن کریم در خصوص خلقت و حیات آدمی، عنوان کرد:  همه ما در سیر تکاملی خود زمانی را وارد مهمترین برهه از دوران زندگی خود می شویم،دورانی اثرگذار که باید در این مقطع با وسعت جهان بینی، مسیر تکامل علمی و اخلاقی خود را تبیین و تعریف نماییم، که این آئین نشانه ای از کسب این تکامل می باشد.

 

ایشان همچنین اضافه کرد: دانشگاه  با خلق دیدگاهی جدید، ترسیم افقی تازه، بینش و درک شما را نسبت به آینده تغییر می دهد و در واقع آغازی برای ورود به عرصه مطالبات انگیزشی شما می باشد.

 

رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه در ادامه سخنان خود تصریح کرد، شما دانشجویان به عنوان آینده سازان این مرز و بوم، بیشتر از هر فرد دیگر ی در قبال پیشبرد اهداف کشور خود مسئول می باشید.

 

دکتر اختری ضمن اشاره به طرح ها، اختراعات و افتخاراتی که در این سال ها توسط دانشجویان توانمند دانشگاه صنعتی کرمانشاه کسب گردیده، یادآور شد: این دانشگاه در مقایسه با دانشگاه های بزرگ کشور ازظرفیت ها و پتانسیل های قابل توجهی برخوردار است؛ که با وجود جوان بودنش بارها ثابت کرده در بین دانشگاه های بزرگ کشور نیز حرفی برای گفتن دارد.

دکتر اختری ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه در خاتمه سخنان خود تاکید کرد: دانش آموختگانی که امروز فارغ التحصیلی خود را جشن می گیرند، زمانی که سوگند نامه خود را قرائت می کنند به این فکرباشندکه چشم یک جامعه و یک کشور به دستان توانمند آن ها در عرصه پیشبرد اهداف علمی و اشتغال زایی می باشد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛  ادامه این آیین با پخش برنامه های دانشجویان، اجرای موسیقی سنتی، برگزاری مسابقه، قرعه کشی و اهدای لوح تقدیر به دانشجویان فارغ التحصیل همراه بود.

 

گفتنی است؛ آیین فارغ‌التحصيلي دانش‏ آموختگان 94 دانشگاه صنعتی کرمانشاه با مراسم قرائت سوگندنامه به پایان رسید.

 

تصاویر جشن دانش آموختگان گروه اول

 

 

 

تصاویر جشن دانش آموختگان گروه دوم

 

 

تصاویر جشن دانش آموختگان گروه سوم

 

 

سوالی دارید؟