سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۳/۰۹

پیام رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مناسبت روز قدس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر علی اکبر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه با صدور پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، مردم شریف و شهیدپرور استان کرمانشاه به ویژه جامعه ی دانشگاهیان را به شرکت گسترده در راهپیمایی عظیم یوم الله قدس دعوت کرد.

 

متن پیام ایشان به این شرح است:

     

              بسم الله الرحمن الرحیم

 

روز قدس، روز اعلام همبستگی با آرمان فلسطین، روز شادی مومنان و نا امیدی دشمنان اسلام است. این روز مقدس، یادآور حماسه‌ای ماندگار، فریادی بی‌کرانه و مظلومیتی بی‌مرز است، در این روز است که  پیوند انقلاب اسلامی، مسلمانان جهان و مقاومت در برابر اسرائیل و آمریکا برقرار می شود .درحقیقت یوم الله قدس نماد وحدت جهان اسلام ونقطه عزت وکرامت مسلمانان است.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و با آرزوي قبولي طاعات و عبادات اين ماه پرفيض الهي همچون سنوات گذشته همگام و هم دل با تمامی مسلمانان در ديگر بلاد اسلامي، از مردم متدين و هميشه درصحنه و مسئولين استان کرمانشاه به ویژه جامعه ی دانشگاهیان دعوت مي‌نمايم تا با حضور يکپارچه و گسترده ی خود در این راهپيمايي عظیم،ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم‌الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری،بار ديگر نفرت و انزجار خود را از استکبار و رژيم صهيونيستي به نمايش گذارده و فرياد رساي خود در حمايت از ملت ستمديده فلسطين و آزادي قدس شريف را به گوش جهانيان برسانند.

 

علی اکبر اختری

رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه

 

سوالی دارید؟