سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۳/۰۳

برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه 1398، اولین جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه، با حضور اعضای این شورا در دفتر مدیریت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه برگزار شد.

 

بنابراین گزارش؛ در ابتدای جلسه، دکتر احمدی مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و رئیس این شورا، ضمن اشاره به آیین نامه کانون های فرهنگی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، به تشریح موارد موجود در این آیین نامه در خصوص شورای هماهنگی پرداخت.

در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا محبی مسئول نهاد رهبری دانشگاه، در مورد هر چه بهتر شدن فعالیت های کانون ها و پیشبرد اهداف فرهنگی دانشگاه نکاتی را ایراد نمود.

در پایان، اعضای این شورا در مورد تبیین آیین نامه، تشریح وظایف شورا و همچنین اقدامات بعدی این شورا در دانشگاه صنعتی کرمانشاه به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر شد؛ مطابق بند 19 آیین نامه، دبیران کانون ها سه نفر از دانشجویان عضو شورای مرکزی کانون ها را به مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه معرفی نمایند تا از بین این افراد، مدیر فرهنگی و اجتماعی یک نفر را به عنوان دبیر شورای هماهنگی انتخاب نمایند.

گفتنی است؛ مطابق آیین نامه، اعضای این شورا متشکل از دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه، مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه و دبیر این شورا می باشند.

 

سوالی دارید؟