پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۱/۲۰

همدردی و حمایت خانواده دانشگاه صنعتی کرمانشاه از سیل زدگان کشورمان

در پی حادثه تلخ وقوع سیل در چندین استان کشور، خانواده دانشگاه صنعتی کرمانشاه ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان این حادثه غم انگیز، نسبت به اختصاص داوطلبانه مبلغی از حقوق فروردین ماه خود به مصیبت زدگان اقدام نمود.

 

 

در پی حادثه ی غمبار سیل اخیر در شماری از استان های کشورمان صدمات جانی و مالی فراوانی به برخی هموطنان وارد آمد، سیلی که گویا در پنجاه سال اخیر ایران بی سابقه بوده و مردم در چند استان کشور کماکان با تبعات آن دست به گریبانند.

دکتر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه ضمن تسلیت مجدد به ملت شریف ایران بخصوص خانواده های مصیبت زده در جریان حادثه ی اخیر افزود: اکنون مهم ترین وظیفه ی ما تلاش در جهت کاهش آلام و رنج‌های مردم آسیب‌دیده مناطق سیل‌زده می باشد، که در این راستا اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه بصورت داوطلبانه بخشی از حقوق فروردین ماه خود را  به سیل زدگان اختصاص دادند که پس از جمع آوری مقادیر اهدایی از طریق دانشگاه های معین در مناطق سیل زده توزیع صورت خواهد گرفت.

ایشان در ادامه چنین بیان کرد که دانشجویان این دانشگاه نیز با برپایی چادرهای هلال احمر و مکان هایی برای جمع آوری کمک های انسان دوستانه همشهریان عزیزمان حامی هموطنان گرفتار این حادثه می باشند.

وی در پایان با آرزوی سلامتی و بهبودی برای مصدومین این حوادث، همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط و امدادگران را ضروری دانسته و خواستار افزایش کمک ها و حمایت ها از سوی سازمان ها و همچنین مردم شریف استان کرمانشاه در جهت همدردی و کاهش رنج  هم وطنان سیل زده  شد.

 

سوالی دارید؟