یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۱/۱۴

برگزاری مسابقه تیراندازی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ روز شنبه 13 بهمن ماه 1397 به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، یک دوره مسابقه تیراندازی با سلاح بادی با حضور جمعی از اساتید و کارکنان دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.

بنابراین گزارش؛ حسین پار مسئول تربیت بدنی دانشگاه، ضمن بیان این خبر، افزود: با توجه به فواید ورزش خصوصاً رشته تیراندازی، ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر و تربیت بدنی دانشگاه برای ایجاد شور و نشاط در بین همکاران و پاسداشت ارزش های اصیل انقلاب و دهه فجر، اقدام به برگزاری یک دوره مسابقه تیراندازی با سلاح بادی در محل هیأت تیراندازی نمود که با استقبال اساتید و همکاران همراه شد.

ایشان در ادامه ضمن اشاره به برنامه های پیشنهادی مطرح شده در ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر، بیان داشت: رشته تیراندازی به لحاظ استقبال عمومی و ویژگی های خاص نظیر مشارکت پذیری، به عنوان یکی از برنامه های فرهنگی ورزشی در این ایام مصوب شد که امسال نیز همچون سال های قبل شاهد برگزاری این دوره از مسابقات بودیم. حسین پار در ادامه یادآور شد: در طول روزهای آتی سایر برنامه های فرهنگی و ورزشی نیز براساس برنامه ریزی های صورت گرفته برگزار خواهد شد.

وی در پایان ضمن تشکر از حضور همه همکاران، نتایج را به شرح ذیل اعلام نمود:

در بخش بانوان:

خانم دکتر پریسا دارایی، خانم مهندس هنگامه شمسی پور و خانم دکتر زهرا گرگین به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش آقایان:

آقای ابراهیم فیضی، آقای ایمان ایمانی و آقای مسعود خسروداد در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

 

 

 

سوالی دارید؟