چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۱/۰۶

تشکیل اولین جلسه ی کمیته اجرایی استانی برگزاری کارگاه های آموزشی در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ایران در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

در راستای بازنمایی دستاوردهای چهل ساله، اقتدار و توانمندی­ های جمهوری اسلامی ایران و برنامه­ ریزی های لازم جهت برگزاری هرچه بهتر کارگاه­ های آموزشی در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب، اولین جلسه­ ی کمیته اجرایی استانی برگزاری کارگاه­ های آموزشی در این نمایشگاه در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به منظور هماهنگی و برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب روز شنبه 6 بهمن 97 اولین جلسه­ ی کمیته اجرایی استانی برگزاری کارگاه های آموزشی در این نمایشگاه با حضور ریاست، حوزه ی معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه، نمایندگان دانشگاه ها و برخی از دستگاه­ های اجرایی استان تشکیل شد.

در ابتدای جلسه دکتر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه ضمن عرض خیر مقدم با تأکید بر اهمیت ماهیت و کیفیت برگزاری کارگاه­ های آموزشی در این نمایشگاه افزود: در شرایط حال حاضر با توجه به توسعه­ ی چشم گیر فضای مجازی و کانال­های متعدد اطلاع­ رسانی یکی از مهمترین رسالت­ های دانشگاه­ ها و دستگاه­ های اجرایی رساندن اطلاعات صحیح به شیوه ای درست و با زمان بندی دقیق به عموم مردم است و برگزاری کارگاه های آموزشی راهی است که تا حد زیادی این مهم را تحقق می­ بخشد.

وی در ادامه ی سخنان خود افزود: ارائه­ ی داشته­ های ملت ایران پس از گذشت 40 سال در حوزه های مختلف  نشان می دهد که کجا بوده ایم و هم اکنون به برکت انقلاب اسلامی کجا ایستاده ایم، هر چند که سال­ها طول می­کشد تا همه ی آثار و نتایج این انقلاب آشکار و مورد تحلیل قرار گیرد.

ایشان همچنین با تعیین محورهای اصلی موضوع یاد شده، پیرامون وظایف، پیشنهاد موضوع  و مدرس کارگاه های آموزشی مربوطه توسط این دستگاه ها، تجهیز مکان برگزاری دوره ها، نحوه ی اطلاع رسانی به عموم، مدیریت کارگاه و صدور گواهی آنلاین به ایراد سخنرانی پرداخت.

در ادامه ی جلسه نماینده­ ی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ضمن تشکر از زحمات دانشگاه صنعتی کرمانشاه در خصوص برگزاری کارگاه­ های آموزشی متعدد و کمک به برگزاری نمایشگاه های استان با تأکید بر اینکه این کارگاه های آموزشی برای عموم مردم است خواستار دقت در انتخاب موضوع این کارگاه ها با جنبه ی عمومیت شد و نیز حتی الامکان این موضوعات مرتبط با دستاوردهای چهل ساله انقلاب باشند. وی همچنین خواستار مشارکت حداکثری دانشگاه­ ها و تمامی دستگاه­ های اجرایی برای برگزاری موفق این نمایشگاه شد.

در پایان نمایندگان سازمان­ها در رابطه با دستاوردهای قابل ارائه­ ی خود در این نمایشگاه مطالبی را مطرح نموده و در رابطه با موضوع پیش گفته به بحث و تبادل نظر پرداختند. 

 

 

 

سوالی دارید؟