چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۱۱/۰۳

برگزاری نشست صمیمی هیأت رئیسه دانشگاه صنعتی کرمانشاه با کارکنان

به منظور ایجاد فضای همدلی و ارتباط نزدیک بین مسئولین و کارکنان دانشگاه صنعتی کرمانشاه و همچنین بیان مشکلات، نقطه نظرات و مطالبات کارکنان در روز دوشنبه 1 بهمن 97 نشست صمیمی با حضور اعضای هیأت رئیسه دانشگاه و کارکنان این مجموعه در محل سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در ابتدای این نشست پس از تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید، به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السّلام)  در سوگ مصائب دخت گرامی پیامبر اعظم (ص) به مرثیه خوانی پرداخت و در ادامه  آقای میلاد پشابادی از شعرای دانشجوی دانشگاه قصیده ایی در رثای آن بانوی بزرگوار قرائت کرد.

در ادامه ی نشست دکتر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه ضمن عرض خیرمقدم و تسلیت به مناسب ایام فاطمیه با تآکید بر نقاط قوت و پیشرفت های چندسال اخیر دانشگاه، به ارائه ی گزارشی از روند توسعه ی دانشگاه در بخش های عمرانی، اداری، آموزشی، رفاهی و دانشجویی پرداخت.

وی همچنین در ادامه سخنان خود با تشکر از زحمات کارکنان و تقدیر از تلاش آنها در پیشبرد اهداف دانشگاه، همکاری کلیه کارکنان دانشگاه را در راستای ارتقای کیفی و دستیابی به کمال واقعی دانشگاه موثر دانست و خواستار ارائه ی پیشنهادات موثر در رفع مشکلات از سوی کارکنان، تلاش در جهت ارتقاء کیفیت خدمات اداری، آموزشی، پژوهشی و دانشجویی، و التزام به رعایت اخلاق حرفه ایی در این مجموعه شد.

در ادامه ی نشست کارکنان مشکلات، نقطه نظرات و مطالبات و سئوالات خود را در بخش های گوناگون مطرح نمودند و به بیان پیشنهادات خود در زمینه ی حل معضلات و مسائل جاری دانشگاه پرداختند و ریاست و معاونین دانشگاه نیز به سئوالات پاسخ دادند.

 

سوالی دارید؟