پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

اطلاعیه ها

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۶/۳۰

🔊اطلاعیه شروع کلاس های مقطع کارشناسی ارشد

🎙️قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد:

 

تاریخ شروع کلاس های این مقطع از 2 مهرماه می­ باشد. کلاس ها به مدت 2 هفته از تاریخ 2 الی 14 مهرماه به صورت غیر حضوری از طریق سامانه ال ام اس به آدرس https://lms.kut.ac.ir/  برگزار می­ گردد و از 16 مهرماه به صورت حضوری برگزار می­ گردد.

راهنمای استفاده از سامانه ال ام اس،  نام کاربری و کلمه عبور مربوطه در صفحه نخست همین سامانه توضیح داده شده است.

 

📌تذکرات مهم راجع به انتخاب واحد و برنامه کلاس ها:

  • انتخاب واحد ورودی های جدید به صورت گروهی توسط دانشگاه انجام شده است و ازین به بعد جهت ورود به سیستم گلستان نام کاربری شماره دانشجویی و کلمه عبور کد ملی می باشد./

 

  • 📖برنامه هفتگی ورودی های جدید بر روی سایت دانشگاه قرار دارد.

مسیر دوم برای دریافت برنامه هفتگی ورود به سیستم گلستان >> منوی ثبت نام >> گزارش های ثبت نام >> ثبت نام >> برنامه هفتگی دانشجو در طول ثبت نام می باشد.

 

  • کف واحد برای هر ترم 8 واحد می باشد ازین رو اگر 4 درس (12 واحد) برای دانشجو اخذ گردیده اما توانایی گذراندن هر 4 درس را ندارد می تواند در حذف و اضافه (9 الی 11 مهر) (سیستم گلستان>> منوی ثبت نام>> عملیات ترمیم>> ترمیم) پس از مشورت با گروه یک درس را حذف کند.

 

  • برای سه گرایش مدارهای مجتمع الکترونیک، افزاره های میکرو و نانو الکترونیک و کنترل دروس جبرانی به شرح زیر ارائه گردیده است:

مهندسی برق، مدارهای مجتمع الکترونیک: الکترونیک آنالوگ

مهندسی برق، افزاره های میکرو و نانو الکترونیک: الکترونیک آنالوگ

مهندسی برق، کنترل: اصول کنترل مدرن

اگر دانشجویی این دروس را در مقطع کارشناسی نگذرانده می بایست در حذف و اضافه (9 الی 11 مهر) اخذ نماید. شایان ذکر است تعداد واحد دروس جبرانی در حداقل و حداکثر واحدهای گذرانده ترم و همینطور کل واحدها محاسبه نمی­گردد. ضمنا دانشجویی که ملزم به اخذ دروس جبرانی بوده و آن ها را نگذرانده باشد اجازه دفاع از پایان نامه را نخواهد داشت.

  • ترم بعد هم برای دانشجویان گروه مدارهای مجتمع و افزاره های میکرو و نانو الکترونیک درس فیزیک الکترونیک ارائه خواهد شد.

 

تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

سوالی دارید؟