یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۲/۰۵/۲۳

🔊تقدیر از سرآمدان آموزشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

📢به منظور پاسداشت مقام شامخ اساتید فرهیخته، روز یکشنبه ۲۲ مردادماه با حضور جمعی از اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، دکتر مهدی احمدی جیردهی و دکتر محمود حشمتی به عنوان سرآمدان آموزشی دانشگاه معرفی و مورد‌ تقدیر قرار گرفتند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ دکتر سهراب فتحی، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه، در گفتگوی خبری خود با خبرنگار حوزه روابط عمومی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: آیین نامه انتخاب اساتید سرآمد آموزشی در اواخر سال ۱۴۰۱ توسط وزارت عتف ابلاغ گردید و امسال اولین سالی است که بر اساس این آیین نامه از بین اساتید برتر گروه های آموزشی، اساتید سرآمد آموزشی برگزیده شدند.

 

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه در ادامه ضمن بیان نکاتی در خصوص معیارها و عوامل دخیل در ارزیابی سرآمدان آموزشی، یادآور شد: نهایتاً پس از وصول درخواست‌ها و بررسی اولیه و ارجاع پرونده‌ها از طرف دانشکده‌‌ها، کمیته انتخاب سرآمدان دانشگاه، دکتر مهدی احمدی جیردهی، دانشیار گروه آموزشی مهندسی برق و دکتر محمود حشمتی، دانشیار گروه آموزشی مهندسی مکانیک را به عنوان سرآمدان آموزشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه معرفی کردند.

 

این مقام ارشد آموزشی در پایان ضمن تقدیر از این دو عضو فرهیخته سرآمد آموزشی، اظهار امیدواری کرد که در سال آینده این روند همچنان ادامه داشته باشد و دیگر اعضا نیز به عنوان سرآمدان آموزشی دانشگاه منتخب شوند.

 

گفتنی است در پایان از دکتر مهدی احمدی جیردهی، دانشیار گروه آموزشی مهندسی برق و دکتر محمود حشمتی، دانشیار گروه آموزشی مهندسی مکانیک دانشگاه تقدیر شد.

 

بنابراین گزارش؛ دکتر مهدی احمدی جیردهی دانشیار گروه مهندسی برق می باشد که لیسانس و فوق لیسانس خود را در رشته مهندسی برق -قدرت از دانشگاه تبریز اخذ نموده و همچنین ایشان دانش آموخته برتر سال ۱۳۹۲ در دوره دکترای رشته مهندسی برق گرایش قدرت از دانشگاه تبریز می باشد.

 

🔍:speech_balloon:جهت مشاهده سوابق پژوهشی دکتر مهدی احمدی جیردهی کلیک نمایید.

 

دکتر محمود حشمتی نیز فناور و دانشیار گروه آموزشی مهندسی مکانیک دانشگاه، دانش آموخته دانشگاه های رازی و شیراز در رشته مهندسی مکانیک می باشد.

 

🔍جهت مشاهده رزومه دکتر محمود حشمتی کلیک نمایید

 

 

 

سوالی دارید؟