چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۲/۰۴/۱۹

ایجاد رشته تحصیلی مهندسی برق مخابرات سیستم در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

رئیس دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی کرمانشاه با اعلام موافقت شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از ایجاد رشته تحصیلی مهندسی برق مخابرات سیستم، در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشکده خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ دکتر مهدی احمدی جیردهی رئیس دانشکده مهندسی برق در گفت‌وگو خبری خود با روابط عمومی دانشگاه اظهار کرد: این دانشکده با دارا بودن زیرساخت‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی مرتبط با موضوع این رشته و اساتید فعال در این زمینه، در حال برنامه‌ریزی جهت ثبت نام دانشجویان این رشته برای سال تحصیلی  جدید ۱۴۰۲-۱۴۰۳ می ­باشد.

 

وی هدف از تأسیس این رشته را تربیت نیروی انسانی متخصص، خلاق و صاحب‌نظر و تولید دانش فنی و کاربرد آن در جنبه‌های مختلف به‌ویژه مهندسی برق مخابرات گرایش سیستم عنوان کرد.

 

این مقام آموزشی ضمن قدردانی از زحمات اعضای هیأت‌علمی و یاوران علمی در راستای توسعه ­ی همه جانبه ­ی این دانشکده، با تأکید بر ماهیت، رسالت و وظایف دانشکده مهندسی برق، فعالیت بیشتر و توسعه ­ی کمی و کیفی گروه‌های آموزشی این مجموعه را در گرو برنامه‌ریزی پویا، متناسب با اهداف دانشگاه دانست و خواستار آن شد.

 

 

 

سوالی دارید؟