یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۱۰/۲۰

برگزاری اولین جلسه کمیته بهره‌وری دانشگاه در سال ۱۴۰۱

به همت حوزه مدیریت طرح و برنامه دانشگاه، اولین جلسه کمیته بهره‌وری دانشگاه صنعتی کرمانشاه در سال ۱۴۰۱در راستای اجرای هر چه بهتر برنامه های جامع ارتقای بهره‌وری و همچنین بررسی و بیان وضعیت فعلی دانشگاه، با حضور اعضا و مسئولین ارشد دانشگاه در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ در ابتدای این نشست، مهندس شریفیان، کارشناس تشکیلات، تحول اداری و بهره وری دانشگاه به بیان وضعیت فعلی سازمان تفصیلی این مجموعه پرداخت.

 

وی با ارائه گزارشی به تشریح گام های اصلی چرخه مدیریت بهره وری از جمله؛ تشکیل ارکان، بازبینی اهداف، ارائه گزارش عملکرد، انتخاب و هدف گذاری رشته فعالیت های اولویت دار، تدوین اقدامات اساسی، برنامه ریزی، پایش نتایج بازنگری  و سایر موارد پرداخت.

سپس در خصوص ابلاغ رسمی برنامه ارتقای بهره وری و همچنین انتظارات وزارت عتف از موسسات در سال های 1401 و 1402 نیز نکاتی را توضیح داد.

 

در ادامه  اعضای کارگروه ضمن بیان اهمیت موضوع بهره‌وری و لزوم ارتقای بهره وری در دانشگاه در خصوص برنامه ها و اقدامات اساسی که منجر به پیشبرد اهداف کلی ارتقا بهره وری در دانشگاه می شود با ارائه پیشنهادات به  بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر گردید، طی جلسات دیگر برنامه های پیشنهادی از سوی اعضا مطرح و در خصوص لزوم پیاده سازی شاخص های مهم در این خصوص و انجام تکالیف بهره وری در دانشگاه به بحث و تبادل نظر پرداخته و انتظارات وزارت عتف را محقق نمود.  

سوالی دارید؟