شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۸/۱۶

🔊مراسم بزرگداشت روز ۱۳ آبان و روز استکبار ستیزی در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، یکشنبه ۱۵ آبان ماه، مراسم بزرگداشت روز ۱۳ آبان و روز استکبار ستیزی با سخنرانی دکتر علی شجاعی در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولین، کارکنان و دانشجویان فرهیخته دانشگاه برگزار گردید، دکتر شجاعی ابتدا در خصوص جایگاه زن در لوای عفت و امنیت اسلامی مسائلی عنوان نمود و در ادامه به نقش دشمنان انقلاب در رویکرد اغتشاشات اخیر اشاره نمود و بیان داشت: بی شک دشمنان از ناآگاهی مردمان ما در جهت سوق دادن افکار عمومی به سوی مسائلی که هیچ گونه آگاهی در خصوص صحت و درستی آن وجود ندارد؛ استفاده می نماید و اینجا است که نقش فرهیختگان دانشگاهی در هوشیاری مردم و روشن گری، بیشتر می شود.

 

ایشان در پایان سخنان خود ضمن تشریح جهاد تبیین، به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این خصوص اشاره نمود و یادآور شد: دانشجویان فرهیخته ما باید بدانند نقش آن ها در این راستا بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. از فرهیختگان کشور عزیزمان انتظار می رود در مسیر درست و مطابق با آرمان های انقلاب اسلامی همسو و همفکر باشند.

 

گفتنی است پایان این مراسم با پرسش و پاسخ اعضا همراه بود.

 

سوالی دارید؟