شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۸/۰۶

بیانیه ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه علیه حمله تروریستی و بزدلانه دشمنان در شاهچراغ شیراز


دکتر علیرضا دودمان تیپی، رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه طی بیانیه ای حمله تروریستی و بزدلانه دشمنان در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) شیراز را محکوم کرد. 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛  متن این بیانیه به شرح زیر می باشد: 

 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

 

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ

دیروز در شاهچراغ شیراز پانزده تن از هموطنانمان از صحن حرم مطهر مستقیماً میهمان خدا شدند؛ چه سعادتی بالاتر از شهادت به هنگام زیارت.
اما دشمنان خوار و زبون و حقیر ما چند نکته را بدانند: 
۱- ایران عزیز ما پرچمدار تمدن نوین اسلامی است و قطعاً دهه‌های آینده شعاع‌های درخشان این تمدن چشم‌های کور و دنیازده بدخواهان را کورتر از اکنون خواهد نمود.
۲- جریان ابله تکفیر از یک سو و هرز باد اباحه و جنبش بی سر و پای هِرهِری مسلکان از سوی دیگر بسیار حقیرتر و کوچک‌تر از آنند که مانعی بر سر راه تمدن نوین اسلامی ایران به حساب آیند.
 ۳- جاهلان، غافلان و خائنان داخلی بدانند که صبر مردم و نظام در برابر سبک‌سری و تفرقه‌اندازی آن‌ها حدی دارد. بپرهیزید و حذر کنید از اختلاف بین امت پیامبر قبل از آنکه عقاب عمل زشت‌تان دامنتان را بگیرد.
۴- شک نداریم که خانه‌ی شیطان و پناهگاه‌های دروغ‌گاه رسانه‌ای دشمن احمق عن‌قریب در آتش قهری که خود افروخته‌اند خواهد سوخت. بدانید که این دست و پا زدن‌ها و جنایت‌ها نیز به سر می‌آید و مهلت تمام شده‌ی شما برنمی‌گردد.
 ۵- حرف آخر اینکه دشمن بداند که با ایجاد هیاهو و دروغ پراکنی ممکن است چند صباحی ذهنِ شماری از جوانان را مردد کند، اما دانشگاه و جوانان در ایران اسلامی مدعی اصلی آن‌هاست و در زمانی نزدیک تمدن بزرگ با همین جوانان اردوگاه شیطان را در خواهد نوردید. هرزگی، برهنگی و بی‌خانوادگی جامه‌ای است که بر قامت ناساز و بی‌اندام شیطان راست می‌آید. هیچ‌گاه و هیچ‌گاه دانشگاه و جامعه بیدار دانشگاهی در ایران عزیزمان فریب گوساله سامری شما را نخواهند خورد. گوساله شما راهی جز گورستان در پیشِ رو ندارد.  

 

علیرضا دودمان تیپی 
رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه

سوالی دارید؟