پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۶/۱۵

برگزاری دومین نشست از دوره پنجم هیأت امنای دانشگاه های رازی و صنعتی کرمانشاه

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ دومین نشست از دوره پنجم هیأت امنای دانشگاه های رازی و صنعتی کرمانشاه در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه رازی به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

 

بنابراین گزارش در این نشست، بیست و نُه دستور کار مربوط به دانشگاه صنعتی کرمانشاه  که در جلسه کمیسیون دائمی به تصویب رسیده بود، مطرح و مورد بحث، بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و اکثریت آنها عیناً و یا با اعمال اصلاحات به تصویب اعضا حاضر در جلسه رسید.

 

در این نشست که با حضور دکتر محمّد سلیمانی، قائم مقام وزارت عتف و رئیس مرکز هیات امنا و هیات ممیزه، دکتر علی شمسی پور، رئیس کمیسیون دائمی، دکتر محمّدنبی احمدی و دکتر علیرضا دودمان تیپی روسای دو دانشگاه، دکتر ابراهیم عزیزی، نماینده مردم شریف کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، مهندس حسین شفیعی، نماینده سازمان برنامه و بودجه کشور، دکتر مهدی بیات و دکتر سعید رضایی معاونین مرکز هیأت امنا و سایر اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد، مواردی از جمله برنامه راهبردی، اصلاح سازمان تفصیلی، گزارش حسابرسی، بودجه تفصیلی 1401 و اصلاحیه بودجه تفصیلی 1400 و سایر پیشنهادات شامل موضوعات مربوط به اعمال سیاست های راهبردی و جاری به تصویب اعضای هیات امنا رسید. گفتنی است دستورکارهای مصوب این جلسه پس از تایید مقام عالی وزارت، توسط رئیس مرکز هیات امنا برای اجرا، ابلاغ خواهد شد.

 

سوالی دارید؟