سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۶/۱۴

برگزاری مراسم تجلیل از یاوران علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، روز یکشنبه ۱۳ شهریور ماه از یاوران علمی دانشگاه به پاس تلاش بی شائبه ایشان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.


بنابراین گزارش، در ابتدای این مراسم دکتر علیرضا دودمان تیپی، ریاست دانشگاه، ضمن تقدیر از یاوران علمی دانشگاه، حضور و تلاش مستمر  آنها را نقطه قوتی در رسیدن به آنچه چشم انداز چند ساله دانشگاه می باشد، دانست.


ایشان در ادامه به شرایطی رفاهی این عزیزان اشاره نمود و خاطر نشان ساخت که یکی از رسالت های اصلی دانشگاه فارغ از مسائل علمی، آموزشی و پژوهشی توجه ویژه به شرایط رفاهی یاوران علمی دانشگاه می باشد.


ریاست دانشگاه به دامنه فعالیت و وظایف یاوران علمی در دانشگاه صنعتی کرمانشاه اشاره نمود و پیشرفت دانشگاه را حاصل ایثار، علاقه و تلاش بدون چشم داشت این عزیزان برشمرد.


در ادامه دکتر مجید محدثی، معاون اداری و مالی دانشگاه نیز روز کارمند را به یاوران علمی این دانشگاه که مجدانه و مخلصانه وظایف خود را انجام می دهند، تبریک گفت و توجه به رفاهیات یاوران علمی را مهمترین دغدغه امور اداری و مالی دانشگاه دانست و خاطر نشان ساخت که در سال جدید، دانشگاه، اقدامات خوبی را در راستای تحقق و اعمال شرایط رفاهی کارکنان انجام داده است که امید می رود به کمک تحقق آن، زمینه برای تلاش بیشتر همکاران هموار گردد.


در ادامه ایشان به شرایط ارتقاء کارکنان دانشگاه اشاره نمود و بیان کرد که تا جایی که قوانین وزارت عتف اجازه می دهد؛ معاونت اداری و مالی در این زمینه مساعت لازم را انجام خواهد داد.


همچنین دکتر مهدی خزایی، رئیس دفتر ریاست دانشگاه به ارتقاء کارکنان و شرایط انگیزشی برای این عزیزان اشاره نمود و یادآور شد: ایجاد انگیزه برای کارکنان صرف نظر از موقعیت مالی، نتیجه خوبی در تحقق اهداف والای هر سازمانی به دنبال خواهد داشت. ایشان تاکید کرد وظیفه هر مدیر  آن است که حامی کارکنان خود باشد چرا که هر مجموعه به کمک اتحاد و تعهد خود به اهدافش نزدیک می شود.


در ادامه مراسم طی یک نشست صمیمانه، یاوران علمی در خصوص دغدغه، مشکلات و درخواست های خود با اعضای هیات رئیسه به بحث و تبادل نظر پرداختند و در پایان به پاس زحمات، تلاش و اقدامات بی شائبه یاوران علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه با اهدای لوح از این عزیزان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

سوالی دارید؟