جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۴/۱۵

استاندار کرمانشاه رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه و مدیر گروه آموزشی مهندسی صنایع این دانشگاه را به عنوان مشاور خود منصوب کرد

طی احکام جداگانه از سوی استاندار کرمانشاه، رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان مشاور استاندار در دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و دانش بنیان و همچنین مدیر گروه آموزشی مهندسی صنایع دانشگاه به عنوان مشاوره استاندار در امور صنایع و اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه منصوب شدند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ در این احکام آمده است:

 

جناب آقای دکتر علیرضا دودمان تیپی

    با احترام، باعنایت به مرتبه علمی و تجربه عملی آن استاد فرهیخته و متعهد، به موجب این ابلاغ جنابعالی را به عنوان "مشاوره استاندار در دانشگاه ها،مراکز آموزش عالی و دانشبنیان استان کرمانشاه منصوب می­ نمایم. 


و همچنین


جناب آقای دکتر فرزاد امیری

با احترام، باعنایت به مرتبه علمی و تجربه عملی آن استاد فرهیخته و متعهد، به موجب این ابلاغ جنابعالی را به عنوان "مشاوره استاندار در امور صنایع و اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه منصوب می­ نمایم.

 

شایسته است با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر نقش موثر علم و فناوری در توسعه و پیشرفت و افزایش اقتدار کشور ضمن ایجاد کارگروه و ارتباط موثر  با نخبگان، اساتید مجرب، صاحبان اندیشه و برقراری ارتباط هدفمند با بخش صنعت و عوامل اجرایی جهت ایجاد اجماع نظر، تدابیری اتخاذ نمایید تا رساله ها، پایان نامه ها و پروژه های علمی پژوهشی، کاربردی و متناسب با نیاز های توسعه ای استان انتخاب و هدایت شوند. 


 امید است با ارتکال به خداوند متعال و نصب العین قراردادن رهنمودهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف عالیه دولت مردی موفق باشید. 

 

روابط عمومی دانشگاه ضمن تبریک به دکتر علیرضا دودمان تیپی و دکتر فرزاد امیری از خداوند متعال برای ایشان توفیق خدمت مجدانه و مخلصانه، مسئلت می نماید.

 

 

سوالی دارید؟