شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۴/۰۸

قهرمانی تیم پسران دانشگاه صنعتی کرمانشاه در مسابقات تیراندازی

 

 ورزشکاران پسر دانشگاه صنعتی کرمانشاه در مسابقات تیراندازی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۵ کشور با کسب جایگاه‌ اول انفرادی و اول تیمی در رشته تفنگ‌بادی برای دانشگاه افتخار آفریدند. 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ حسین پار، کارشناس مسئول تربیت بدنی دانشگاه، در گفتگوی خبری خود با روابط عمومی با اعلام این خبر گفت: در این دوره از رقابت‌ها که به میزبانی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد؛ در مجموع، تیم‌ دانشگاه صنعتی کرمانشاه در جایگاه اول، تیم دانشگاه پیام نور کرمانشاه در جایگاه دوم و تیم دانشگاه رازی در جایگاه سوم قرار گرفتند. 


ایشان همچنین خاطر نشان کرد: در بخش انفرادی و در رشته تفنگ بادی، آقای رضا فتاحی دانشجوی شایسته دانشگاه، مقام اول، آقای سامان فلاحی از تیم دانشگاه پیام نور کرمانشاه، مقام دوم و آقای رامتین فرجی از دانشگاه رازی، مقام سوم را بدست آوردند.


 همچنین در رشته تفنگ تپانچه بادی، آقای عماد دریاتبار از دانشگاه رازی مقام اول، آقای آرمین یاوندی از دانشگاه ایلام مقام دوم و آقای حسین کرمی دانشجوی شایسته دانشگاه مقام سوم را کسب نمودند.


وی در خاتمه افزود در این رقابت ها در رشته تفنگ بادی، تیم های دانشگاه صنعتی کرمانشاه، دانشگاه پیام نور کرمانشاه و دانشگاه رازی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند و در رشته تپانچه بادی تیم دانشگاه پیام نور کرمانشاه اول، دانشگاه صنعتی کرمانشاه دوم و تیم دانشگاه رازی سوم شد.

 

سوالی دارید؟