پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۳/۲۳

قهرمانی تیم دختران دانشگاه صنعتی کرمانشاه در مسابقات تیراندازی دانشجویان دختر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۵ کشور


 ورزشکاران دختر دانشگاه صنعتی کرمانشاه با کسب جایگاه‌ اول و دوم انفرادی و اول تیمی در دو رشته تپانچه و تفنگ‌بادی برای دانشگاه افتخار آفریدند. 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ حسین پار، کارشناس مسئول تربیت بدنی دانشگاه، در گفتگوی خبری خود با روابط عمومی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: در این دوره از رقابت‌ها که به میزبانی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد؛ در مجموع، تیم‌ دانشگاه صنعتی کرمانشاه در جایگاه اول، تیم دانشگاه رازی در جایگاه دوم و تیم دانشگاه کردستان در جایگاه سوم قرار گرفت. 


ایشان همچنین خاطرنشان کرد: در بخش انفرادی و در رشته تفنگ بادی، خانم مریم شریفی پور از دانشگاه رازی، مقام اول، خانم فاطمه شیروانی زاده از دانشگاه صنعتی کرمانشاه، مقام دوم و خانم مبینا رجائی فرد از دانشگاه صنعتی کرمانشاه، مقام سوم را بدست آوردند.

 

همچنین در رشته تفنگ تپانچه بادی، خانم فاطمه لشینی از دانشگاه صنعتی کرمانشاه مقام اول، خانم نیلوفر مرادی از دانشگاه صنعتی کرمانشاه مقام دوم و خانم فاطمه شهبازی از دانشگاه رازی مقام سوم را کسب نمودند.

 

سوالی دارید؟