شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۳/۱۰

انتخاب مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی کرمانشاه برای هشتمین سال متوالی به عنوان مرکز مشاوره برتر کشور در سال 1400 

 

در سی و سومین گردهمایی رؤسای مراکز مشاوره دانشجویی کشور که با حضور دکتر هاشم داداش پور، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان، به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار گردید، مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی کرمانشاه برای هشتمین سال متوالی به عنوان مرکز مشاوره برتر کشور در سال 1400 برگزیده شد.
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ علی رستمی بینا، کارشناس مسئول مرکز مشاوره دانشگاه، با اعلام این خبر افزود: این گردهمایی با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه‌ها و مراکز و مؤسسات آموزش عالی کشور با هدف تشریح برنامه‌های پیش بینی شده دفتر مشاوره و سلامت و ارائه گزارش از برنامه های انجام شده در یک سال گذشته برگزار گردید. 


ایشان خاطر نشان کرد: بر اساس امتیاز دهی تیم ارزیابی دفتر کل مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی کرمانشاه با کسب بالاترین امتیاز برای هشتمین سال متوالی به عنوان مرکز مشاوره برتر کشور در سال 1400 برگزیده شد.


وی ارائه چندین سال خدمات و فعالیت های مهم و تاثیر گذار روان‌شناختی و همچنین پشتکار و جدیت مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی کرمانشاه را مهمترین عامل در برگزیده شدن مرکز مشاوره دانشگاه در چندین سال متوالی عنوان نمود.


علی رستمی بینا در پایان، ضمن تقدیر از حمایت های ریاست و معاونت دانشجویی دانشگاه، اظهار امیدواری کرد که در سال های آتی همچنان شاهد افتخار آفرینی مرکز مشاوره دانشگاه باشیم.

سوالی دارید؟