پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۲/۳۱

برگزاری رویداد استارت آپی کسب و کارهای اشتغال آفرین در دانشگاه صنعتی کرمانشاه


به میزبانی و همکاری دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی کرمانشاه، رویداد استارت آپی کسب و کارهای اشتغال آفرین، در روز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه با هدف حمایت از طرح های کسب و کار در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ دکتر سجاد رسایی، مدیر دفتر ارتباط با صنعت و کار آفرینی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: این رویداد اولین رویداد استارت آپی استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۱ می باشد که اجرای آن به عهده شرکت مهندسی توسعه صنعت شریف و دفتر ارتباط با صنعت و کار آفرینی دانشگاه صنعتی کرمانشاه بوده است. در این رویداد با حمایت های مالی شرکت شهرک های صنعتی استان علاوه بر پرداخت هدیه نقدی به تیم های اول تا سوم می توان به حمایت های دیگری از قبیل جذب و پذیرش در شتابدهنده های تخصصی و خدمات توسعه دهنده اشاره نمود. 

 

دکتر رسایی هدف از برگزاری این رویداد را ترغیب دانشجویان به ارائه ایده های کارآفرینانه خود عنوان نمود و برگزاری این رویداد را آغازی برای همکاری دستگاه های علمی،  آموزشی، پژوهشی و صنعتی در استان دانست. 


ایشان در ادامه حمایت مالی شرکت شهرک های صنعتی استان و همکاری شرکت مهندسی توسعه صنعت شریف با دانشگاه را مهم ارزیابی نمود و از تمامی مراکز خواست با توجه به نیاز های جامعه هدف، یاری رسان دانشگاه صنعتی کرمانشاه که متولی مصمم در رفع نیازهای اشتغال استان است، باشند. 

 

گفتنی است در این رویداد ۱۵ ایده استارت آپی مورد ارائه قرار گرفت که بعد از داوری، به ترتیب سه ایده استارت آپی وکیل سلام با ارائه امید عظیمی، ایده استارت آپی زرنگلوم با ارائه سپیده جعفری و ایده استارت آپی دستگاه پمپاژ مرکزی با ارائه نوید تفرشی در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

سوالی دارید؟