پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۱/۰۲/۲۳

ارتقاي مرتبه علمی دکتر محمود حشمتی، عضو هیأت علمی دانشگاه به دانشياري

 

در یازدهمین نشست از دور هفتم هیأت ممیزه دانشگاه‌هاي رازي و صنعتي کرمانشاه که در روز چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه 1401 در دانشگاه رازی برگزار گردید، دکتر محمود حشمتی، عضو هيأت علمي گروه مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتي کرمانشاه به مرتبه دانشياري ارتقا يافت. 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ دکتر محمود حشمتی، فناور و عضو هیأت علمی جوان گروه آموزشی مهندسی مکانیک دانشگاه، دانش آموخته دانشگاه های رازی و شیراز می باشد. از فعاليت‌هاي مهم پژوهشي ايشان می توان به چاپ بیش از 30 مقاله در مجلات معتبر ISI  و ISC ، ارائه بيش از 10 مقاله در کنفرانس‌هاي ملي و بين‌المللي، انجام چندين طرح پژوهشي صنعتی، راهنمایی بیش از 10 پایان نامه کارشناسی ارشد و کسب عنوان طرح برگزیده ممتاز کشوری اشاره نمود. 


همچنین از مهمترین مسئولیت های اجرایی این عضو هیأت علمی دانشگاه نیز می توان؛ مدیریت گروه آموزشی مهندسی مکانیک، ریاست دانشکده انرژی، ریاست دفتر رئیس، روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه را نام برد. ایشان  در حال حاضر معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه را بر عهده دارند.


 روابط عمومی دانشگاه این موفقیت را به خانواده دانشگاه و دکتر محمود حشمتی تبریک گفته و برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیقات روز افزون می نماید.

سوالی دارید؟