یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۰/۱۲/۰۵

پیام تبریک سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مناسبت روز مهندس

سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه با صدور پیامی روز بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس را به مهندسین دانشگاه تبریک گفت

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ دکتر علیرضا دودمان تیپی، سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه با صدور پیامی روز بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس را تبریک گفت.


بنابراین گزارش؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

به نام خداوند لوح و قلم

 

پنجم اسفندماه سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، جلوه ای ارزشمند از اندیشه مهندسی ایران گذشته و الگو و سرمشقی برای جوانان جویای علم امروز کشور می باشد تا با بهره‌گیری از تجارب کسب شده و استفاده از علم و نوآوری، حفظ و اعتلای آرمان های والای انقلاب اسلامی رقم زده شود.

 

 خداوند را شاکریم که بر ما فرصتی ایجاد نمود که در کشوری زندگی نماییم که ستارگانی چون خواجه نصیر الدین طوسی شاعر، فیلسوف، متکلم، فقیه، دانشمند، اندیشمند، ریاضیدان و منجم ایرانی می درخشیده اند.

 

اینجانب با تقدیر از زحمات تلاشگران عرصه مهندسی؛ این روز را به همه مهندسان استان به ویژه مهندسین خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی کرمانشاه اساتید و دانشجویان نخبه تبریک می‌گویم و توفیقات روزافزون این قشر پرتوان را در کمک به توسعه و پیشرفت استان از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

من الله التوفیق

علی رضا دودمان تیپی
سرپرست دانشگاه

سوالی دارید؟