یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۰/۱۱/۱۳

تقدیر از پژوهشگر برتر دانشجویی دانشگاه در سال ۱۴۰۰

با حضور جمعی از مسئولین آموزشی از دانشجوی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان پژوهشگر برتر دانشجویی دانشگاه در سال ۱۴۰۰ تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ صبح روز سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰، با حضور جمعی از مسئولین آموزشی دانشگاه از حسین فرجی، دانشجوی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان پژوهشگر برتر دانشجویی دانشگاه در سال ۱۴۰۰ تقدیر شد. 


بنابراین گزارش؛ حسین فرجی دانشجوی فرهیخته مهندسی برق دانشگاه صنعتی کرمانشاه در مقطع کارشناسی ارشد می باشد که علاوه بر درخشش در تحصیلات آموزشی خود، کارنامه علمی و پژوهشی فاخری نیز دارد که بیشتر آن ها مصوب و اجرایی شده است.

 
ایشان در حال حاضر به همراه دکتر رضا همتی از اساتید و پژوهشگران جوان و فرهیخته دانشگاه در زمینه های پژوهشی چون پایداری و کنترل سیستم های قدرت، کنترل و طراحی میکروگرید، مزارع بادی، توربین های دو سویه تغذیه، شبکه های HVDC، پیاده سازی استراتژی های کنترلی شناسایی محلات سایبری در سیستم های قدرت و سایر موارد مشغول به کار می باشد که به زودی همه این طرح ها اجرایی می شوند. 


حسین فرجی در زمینه چاپ مقالات علمی و پژوهشی نیز در حال حاضر ۱۲مقاله را به مجلات معتبر دنیا از جمله ELSEVIER، IET ارائه نموده که از میان آن ها ۶ مقاله Q1 و Q2 به چاپ رسیده است و مابقی نیز داوری آن ها انجام شده و در آینده نزدیک چاپ می شوند.

سوالی دارید؟