پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۰/۰۹/۲۲

نشست هم اندیشی فرماندهان پایگاه بسیج و شورای حوزه ۳ کارمندی دانشگاه های استان در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

 

نشست هم اندیشی فرماندهان پایگاه بسیج و شورای حوزه ۳ کارمندی دانشگاه های استان به میزبانی بسیج کارمندی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد. 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ ظهر روز دوشنبه ۲۲ آذرماه، نشست هم اندیشی فرماندهان پایگاه بسیج و شورای حوزه ۳ کارمندی دانشگاه های استان با موضوع" تبیین مکتب انقلاب اسلامی " به میزبانی بسیج کارمندی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد. 

 

بنابراین گزارش، دکتر دودمان تیپی، سرپرست دانشگاه، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع فرماندهان پایگاه بسیج کارمندی در دانشگاه ها و برگزاری اینگونه نشست ها در دانشگاه صنعتی کرمانشاه، بیان داشت: آنچه که انقلاب ما را به اینجا رسانده و کشور را به یکی از قدرت های بلامنازع جهان تبدیل نموده است، بی شک از خود گذشتگی، ایثار و روحیه بسیجی وار عموم مردم می باشد. 

 

ایشان در تکمیل گفته های خود به روحیه رزمندگان، ایثار گران و شهدای بسیجی هشت سال دفاع مقدس نیز اشاره نمود و بیان کرد: طی گذشت سال ها، مردم ولایت مدار کشور عزیزمان همچنان به تمام دنیا ثابت کرده اند؛ هنوز این روحیه بسیجی وار و ایثار گری از میان نرفته و نام بسیج همچون نگینی تا همیشه بر تاریخ حماسه وار و آزاده ایران عزیزمان می درخشد. 

 

دکتر دودمان تیپی در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در گام دوم انقلاب اشاره نمود و بیان داشت: اکنون کشور ما در فراز انقلاب اسلامی قرار دارد و شرایط پیرامون آن به گونه ای می باشد که بیش از گذشته به نقش موثر و مسئولیت پذیر عموم بسیجیان و علی الخصوص علم و دانش جوانان نیاز می باشد که با اعتماد به آن ها بتوان، با آسیب شناسی درست، سطحی از توسعه یافتگی و توانایی های علمی در کشور ایجاد کرد. 

 

سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه، بسیج را پیشانی مقدس هر سازمان عنوان نمود و با اشاره به اهمیت نقش بسیج در دانشگاها، خاطر نشان ساخت: بسیاری از دستاوردهای علمی و نظامی کشور، حاصل تلاش و علم دانشجویان بسیجی و ولایت مداری می باشد که خود را در قبال مردم و ولایت مسئول می دانند. 


ایشان در پایان یاد آور شد: مردمان بسیجی، شهید پرور و دلسوز کشور همیشه در همه عرصه ها ثابت کرده اند؛ حامی انقلاب و ولایت هستند و به هیچ وجه به دشمنان ضعیف و سست عنصر انقلاب و ولایت اجازه تفرقه افکنی و ایجاد دوگانگی را نمی دهند. 

 

در ادامه نشست؛ عزیزی، فرمانده حوزه ۳ بسیج کارمندی دانشگاه های استان کرمانشاه، ضمن تبریک انتصاب دکتر دودمان به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ایشان را فردی انقلابی و مسئولیت پذیر عنوان داشت که همیشه حامی اندیشه و تفکرات بسیجیان در دانشگاه ها بوده اند.  

 

فرمانده حوزه ۳ بسیج کارمندی دانشگاه های استان کرمانشاه، در ادامه یکی از اهداف برگزاری این نشست را تبیین برنامه های پیش رو و بررسی اقدامات انجام شده توسط پایگاه های بسیج کارمندی در دانشگاه ها بیان داشت و در ادامه با تاکید به شرایط حساس جامعه بخصوص دانشگاه ها، از بسیجیان خواست همچون سابق با ریشه یابی درست و با روحیه انقلابی پای کار باشند. 


این مقام مسئول با اشاره به تنوع فرهنگ، زبان و اصالت اسلامی کشور، از فرمانده های بسیج دانشگاه ها خواست هر آنچه که زمینه های نفاق و دودستگی بین جوانان در دانشگاه ها را بوجود می آورد، شناسایی و در رفع آن کوشا باشند. 


در حاشیه این نشست یک روزه،  اعضا ضمن بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود، در خصوص اقدامات، دستاوردها و عملکرد های پایگاه های بسیج کارمندی در دانشگاه ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

سوالی دارید؟