چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۰/۰۷/۱۰

🔊اطلاعیه شماره 2، ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال تحصیلی 1401 - 1400

 

🔊اطلاعیه ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال تحصیلی 1401 - 1400

 

🎓حوزه‌ی معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه ضمن تبریک و خوشامدگویی به دانشجویان گرامی ورودی جدید در سال تحصیلی 1401-1400، به اطلاع می رساند:

کلیه مراحل پذیرش و ثبت نام در دانشگاه غیر حضوری خواهد بود. بدیهی است که دانشگاه از پذیرش حضوری دانشجویان خودداری کرده و به درخواست‌های حضوری ترتیب اثر داده نخواهد شد.

در همین راستا از تاریخ صدور این اطلاعیه، لازم است نودانشجویان عزیز ضمن مطالعه‌ی دقیق کلیه بندهای این اطلاعیه، مطابق مراحل ثبت‌نامی زیر اقدام نمایند.

 

📝مراحل ثبت نام:

 

✔️گام اول: درخواست استعلام تاییدیه تحصیلی و سوابق فارغ التحصیلی

به سامانه‌ی «تاییدیه‌ی مدارک تحصیلی وزارت آموزش و پرورش» به آدرس https://emt.medu.ir، جهت ثبت درخواست استعلام دو مدرک تاییدیه تحصیلی و سوابق فارغ التحصیلی(ریز نمرات و محلهای تحصیل) مراجعه نموده، کد پیگیری دریافت نموده و در قسمت مربوطه در سامانه‌ی آموزشی گلستان، مطابق فایل راهنمای ثبت نام اینترنتی (گام سوم) بارگذاری کنند.

🔔(جهت دریافت راهنمای سامانه صدور تأییدیه تحصیلی(راهنمای شماره1) کلیک کنید.

🔔(راهنمای درخواست سوابق فارغ التحصیلی (جدید) اینجا کلیک نمایید)

 

✔️گام دوم: دریافت معافیت تحصیلی (ویژه دانشجویان پسر فاقد کارت پایان خدمت و معافیت دائم)

پذیرفته شدگان گرامی لازم است مطابق فایل راهنمای ذیل، به سامانه پلیس به آدرس https://services.epolice.ir/  مراجعه نموده، و نسبت به أخذ معافیت تحصیلی اقدام می نمایند.

 🔔(جهت دریافت راهنمای دریافت معافیت تحصیلی (راهنمای شماره 2) کلیک کنید) 

 

✔️گام سوم: ثبت نام اینترنتی در سامانه آموزشی گلستان

پذیرفته شدگان عزیز لازم است در بازه زمانی 1400/07/06 تا 1400/07/11، نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام و بارگذاری مدارک اقدام نمایند.

🔔(جهت دریافت راهنمای ثبت نام اینترنتی(راهنمای شماره 3) کلیک کنید) 

🔔(جهت مشاهده راهنمای ویدئویی ثبت نام اینترنتی کلیک کنید) 

 

✔️گام چهارم: آماده سازی و ارسال پستی مدارک

پذیرفته شدگان موظفند پس از ثبت‌نام اینترنتی، مدارک زیر را آماده نموده و از تاریخ 1400/07/10 الی 1400/07/17، از طریق پست پیشتاز، به آدرس کرمانشاه - بزرگراه امام خمینی (ره) - دانشگاه صنعتی کرمانشاه. کد پستی: 6715685420- اداره آموزش دانشگاه (مربوط به نو دانشجویان) ارسال نمایند. (لطفا رشته تحصیلی خود را نیز بر روی پاکت قید کنید)

 

🔺 مدارک لازم جهت ارسال از طریق پست پیشتاز:

1- یک نسخه تصویر از تمامی صفحات شناسنامه

2- یک برگ تصویر پشت و روی کارت ملی (حتی المکان در یک صفحه باشد)

3- عکس ۳*۴ (3 قطعه) تهیه شده در سال جاری

4- تصویر دفترچه بیمه (در صورت دارا بودن)

5- فرم های تعهد با توجه به سهمیه قبولی و سایر شرایط.

🔔(جهت دریافت فرم های تعهد  و سایر فرم های مورد نیاز  کلیک کنید.)

 

⛔دانشجویان انصرافی یا اخراجی دانشگاه ها لازم است:

1- نسبت به تکمیل فرم تعهد شماره 1  از قسمت فرم ها اقدام نمایند.

2- دانشجویان اخراجی یا انصرافی دانشگاه ها در دوره ی روزانه لازم است، فرم شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1400، تایید شده توسط دانشگاه و اداره کل امور دانشجویان وزارت علوم، مبنی بر انصراف قطعی از تحصیل تا تاریخ 1399/12/25 را ارسال نمایند. در غیر این صورت پذیرش آنان کان لم یکن می‌گردد. دانشجویان انصرافی یا اخراجی غیر روزانه نیز لازم است مدرک انصراف قطعی خود از مقطع قبلی تحصیلی را ارائه نمایند.

 

🔺دانشجویانی که با استفاده از سهمیه مناطق آسیب دیده از بلایای طبیعی(سیل و زلزله) پذیرفته شده اند؛ باید گواهی تایید محل سکونت یا محل أخذ مدرک تحصیلی، از فرمانداری ذیربط(موجود در قسمت فرم‌ها) را تکمیل و ارسال نمایند؛ در غیر این صورت پذیرش آنان کان لم یکن می‌گردد. ضمناً لازم است نسبت به تکمیل فرم تعهد شماره 18 که در قسمت فرم ها بارگذاری شده است، اقدام نمایند.

📌لازم به ذکر است عدم انجام مراحل ثبت نام اعلام شده در این اطلاعیه به منزله انصراف از تحصیل خواهد بود.

 

💢دانشجویان شاهد و ایثارگر

دانشجویان شاهد و ایثارگر نسبت به تکمیل فرم های مربوط به این دانشجویان اقدام و آن ها را به آدرس ایمیل shahed@kut.ac.ir  ارسال نمایند.

🔔 (برای دریافت فرم های مربوط به دانشجویان شاهد و ایثارگر کلیک نمایید) 

 

✔️گام پنجم: تکمیل کارنامه سلامت

نو دانشجویان گرامی باید نسبت به ثبت نام کارنامه سلامت روان از طریق لینک https://portal.saorg.ir/mentalhealth/ و نسبت به ثبت نام کارنامه سلامت جسم از طریق لینکhttps://portal.saorg.ir/physicalhealth/   اقدام نمایند.

توجه: جهت تکمیل کارنامه های فوق لازم است ابتدا در سامانه مربوطه ثبت نام نمایید.

 

✔️گام ششم: شرکت در کلاس ها

نودانشجویان عزیز شرکت در کلاس های آموزشی به صورت مجازی و غیر حضوری بوده و تاریخ دقیق شروع کلاسها متعاقباً از طریق اطلاعیههای آموزش دانشگاه اعلام خواهد شد.

گفتنی است که تمامی کلاسهای مجازی از طریق آدرس lms.kut.ac.ir برگزار خواهند شد. راهنمای ورود به سامانه فوق و شرکت در کلاس ها در صفحه اول آن قرار دارد.

جهت بهره‌برداری از اخبار و اطلاعیه‌های آموزش دانشگاه علاوه بر مراجعه به سایت، می توانید در کانال اطلاع رسانی دانشگاه در پیام رسان تلگرام به آدرس @kut_news عضو شوید.

 

📚آموزش کل دانشگاه صنعتی کرمانشاه
🆔@kut_news

سوالی دارید؟