چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

بازدید جمعی از اعضای هیأت علمی گروه آموزشی مهندسی برق دانشگاه از کارخانه نوآوری کرمانشاه و شرکت نیروی غرب

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ روز پنجشنبه ۲۴ تیرماه ۱۴۰۰، جمعی از اعضای هیأت علمی گروه آموزشی مهندسی برق دانشگاه از بخش های مختلف کارخانه نوآوری کرمانشاه و شرکت نیروی غرب بازدید کردند. 


بنابراین گزارش در این بازدید یک روزه، اعضای هیأت علمی گروه مهندسی برق دانشگاه ضمن بازدید از بخش های مختلف کارخانه و شرکت نیروی غرب با مشکلات موجود آشنا و با ارائه راهکارها و طرح های اجرایی خود خواستار همکاری بیشتر در جهت بهبود فرآیند کاری و اجرایی کارخانه نوآوران کرمانشاه و شرکت نیروی غرب شدند. 


بر مبنای این گزارش، شرکت نیروی غرب در سال ۱۳۶۸ توسط جمعی از فارغ التحصیلان جوان دانشگاه صنعتی شریف در کرمانشاه تأسیس شد که با توجه به موضوع فعالیت شرکت در بدو تأسیس (احداث شبکه های قدرت) و موقعیت جغرافیایی آن (غرب ایران) نام فاخر نیروی غرب را برگزیدند.


در سال های اولیه، فعالیت های شرکت نیروی غرب حول محور ارتباطات، انفورماتیک و اتوماسیون صنعتی در سراسر کشور پهناور ایران شکل گرفت. اجرای دهها پروژه ملی جهت مشتریان معتبر داخلی و بین المللی طی نزدیک به سه دهه فعالیت، شرکت نیروی غرب را بعنوان یکی از شرکت های معتبر و پیشگام در حوزه های “ارتباطات و فناوری اطلاعات” و “اتوماسیون صنعتی” مطرح نموده است. 


گفتنی است؛ شکل گیری چهار بخش تحقیق و توسعه، فنی و مهندسی، تجاری و تولید در همکاری نزدیک با شرکت های معتبر بین المللی، توان فنی و اجرایی بالایی را در خلق ارزش برای مشتریان شرکت نیروی غرب فراهم نموده است.

 

سوالی دارید؟