دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۰۸/۰۹

مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حسین پار، مدیر تربیت بدنی دانشگاه صنعتی کرمانشاه با اعلام این خبر، افزود: مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در هفته اول آذرماه و با میزبانی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار می‌شود.

 

حسین پار در گفت‌و‌گو با روابط عمومی دانشگاه، با اشاره به برگزاری مسابقات تیراندازی به مناسبت گرامیداشت هفته‌ وحدت، اظهار داشت: این مسابقات بر اساس تقویم ورزشی سالیانه تربیت بدنی وزارت علوم و در بین دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و موسسات آموزش عالی کشور در تاریخ 1 تا 4 آذرماه امسال و در دو بخش تنفگ و تپانچه بادی در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار می‌شود.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه صنعتی کرمانشاه تصریح کرد: باتوجه به موفقیت های دانشجویان این دانشگاه در رشته تیراندازی در سطح منطقه و کشور و وجود پتانسیل های مناسب، میزبانی این مسابقات با حسن نظر مسئولین به دانشگاه صنعتی واگذار گردید.

حسین پار با اشاره به رویکرد تربیت بدنی دانشگاه در ترویج این رشته در بین دانشجویان، گفت: باتوجه به حمایت های ریاست، هیأت رئیسه محترم دانشگاه و همچنین حمایت های هیأت تیراندازی استان و نهادهای مرتبط امیدواریم شاهد برگزاری مطلوب این مسابقات باشیم.

 

سوالی دارید؟