پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۹/۰۶/۲۴

امضای تفاهمنامه "برنامه تبادل مولانا" با دانشگاه Düzce کشور ترکیه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ با پیگیری های صورت گرفته از سوی دفتر بین الملل دانشگاه، پروتکل Mevlana Exchange Program بین دانشگاه صنعتی کرمانشاه و دانشگاه Düzce  ترکیه به امضا رسید. بر اساس این پروتکل تبادل اعضای هیات علمی و دانشجویان در رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و مهندسی عمران امکانپذیر خواهد بود. 


 
بنابراین گزارش؛ برنامه تبادل مولانا (Mevlana Exchange Program) برنامه ایی با هدف تبادل دانشجو و هیأت علمی بین موسسات آموزش عالی ترکیه و موسسات آموزش عالی سایر کشورها است. اعضای هیات علمی و دانشجویان موسسات آموزش عالی ترکیه و دانشگاه های دیگر نقاط دنیا (مشروط بر آنکه این موسسات آموزش عالی پروتکل دو طرفه برنامه تبادل مولانا را امضا کرده باشند) این امکان را دارند که از حمایت مالی برنامه تبادل مولانا بهره مند شوند.

 

گفتنی است؛ دانشجویان در حال تحصیل در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری منوط به احراز شرایط تعیین شده و طی مراحل اداری بین دانشگاه های میزبان و مهمان می توانند در این برنامه تبادل مشارکت داشته باشند و هزینه سفر و کمک هزینه های تحصیلی دریافت نمایند.  

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمائید.


https://mevlana.yok.gov.tr/en/general-information

 

 

 

 

سوالی دارید؟