سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۰

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۹/۰۶/۰۵

اجرای طرح پویای سپاس- تجلیل از خانواده شهدای کارمند و ایثارگران شاغل در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ در راستای طرح پویای سپاس و به منظور قدرشناسی از شهدا و ایثارگران دولت و تجلیل از خانواده شهدای کارمند و ایثارگران شاغل در دانشگاه صنعتی کرمانشاه، صبح امروز چهارشنبه 5 شهریورماه 99، دکتر اختری، رئیس دانشگاه، طی تماس تلفنی با محسن ملکی، یکی از جانبازان سرافراز ایران اسلامی، ضمن احوال پرسی، از ایشان دلجویی و تقدیر نمود.


 بنا بر این گزارش؛ در تماس تلفنی دکتر اختری، رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفته شد در برهه ای از زمان که کشورمان درگیر جنگ تحمیلی بود و عده ای حفظ آسایش و رفاه زندگی خود را می طلبیدند، شما و هم رزمانتان جهاد و دفاع از این سرزمین را بر آسایش خود مقدم شمرده و با جانبازی و رشادت، دست دشمنان را از این مرز و بوم کوتاه کردید. 


اگر چه زبان و کلمات در بیانِ تقدیر از جانفشانی های شما قاصر است و اجر شما تنها در نزد پروردگار می باشد، اما اینجانب به انداره وسع خود قدردان این ایثارگری ها می باشم و تا آنجا که بتوانم از هیچ تلاشی برای جلب رضایت قلبی شما عزیزان دریغ نخواهم کرد. امید دارم خداوند زندگی با عزت و صحت و سلامت به شما عطا فرماید. 


گفتنی است در پایان، رئیس دانشگاه، با اشاره به مشکلات تبدیل وضعیت کارکنان مجموعه شاهد و ایثارگر این دانشگاه، بر لزوم پیگیری چندباره این مهم از مجاری قانونی تاکید نمود.

 

سوالی دارید؟