سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۱۱/۱۴

برگزاری نشست هم اندیشی اساتید مدعو گروه معارف اسلامی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ روز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه ۹۸، نشست هم اندیشی اساتید مدعو گروه معارف اسلامی با حضور مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه و مدیر گروه آموزشی معارف اسلامی در سالن جلسات دانشکده انرژی برگزار گردید.

 

بنابراین گزارش در ابتدای این نشست، حجت الاسلام و المسلمین محبی ضمن تبیین معضلات، مشکلات و آسیب های اجتماعی که دانشجویان با آن ها روبه رو هستند، بیان کرد: اساتید گروه معارف باید در کنار حوزه آموزش از وظیفه خطیر خود نیز در زمینه امر به معروف و نهی از منکر دانشجویانی که در مسیر اشتباه قرار گرفته اند، غافل نشوند. البته این امر نیاز به ظرافت ویژه ای دارد که سبب نتایج خوب شود.

 

 ایشان در پایان سخنان خود اظهار امیدوار نمود که کلیه اساتید دانشگاه صنعتی کرمانشاه، جوانانی خوش فکر، مومن و انقلابی هستند که در کنار آموزش از تربیت اسلامی دانشجویان نیز غافل نمی شوند.

 

در ادامه نشست، دکتر موسوی زاده مدیر گروه آموزشی معارف اسلامی دانشگاه، در خصوص دروس گروه معارف و تدریس سرفصل ها توضیحاتی ارائه نمود و عنوان کرد: در شرایط کنونی گروه معارف نیاز به هم اندیشی بیشتر اساتید دارد که بتواند به کمک آن به یک وحدت و سیاست راهبردی در فرآیند آموزش در گروه معارف اسلامی برسد.

 

گفتنی است؛ در ادامه نشست، حاضرین به بیان نکته نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و مقرر گردید، هر یک از اساتید سرفصل های دروس را مشخص و به مدیر گروه و کارشناس آموزشی ارائه دهند.

 

سوالی دارید؟