چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۰۶/۱۹

برگزاری جشن دانش‌آموختگی دانشجویان ورودی 93 دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ جشن دانش‌آموختگی دانشجویان ورودی 93 دانشگاه صنعتی کرمانشاه با حضور دکتر اختری، رئیس دانشگاه، جمعی از معاونین، مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و همچنین خانواده دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی کرمانشاه و جناب آقای پرفسور محمد مهدی خدایی، ریاست پیشین دانشگاه رازی کرمانشاه، به عنوان مهمان ویژه در روز یکشنبه 18 شهریور ماه 1397 برگزار شد.‌

بنابراین گزارش؛ در ابتدای این مراسم دکتر اختری، رئیس دانشگاه، ضمن خوش آمد گویی به دانش‌آموختگان و خانواده آن‌ها، بیان کرد: امید داریم در سال های آتی دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه جشن دانش آموختگی خود را در سالن آمفی تئاتر محل تحصیل خود برگزار کنند.

ایشان ضمن اشاره به شرایط سخت ساختمان قبلی دانشگاه، یادآورشد: دانش آموختگان دانشگاه صنعتی کرمانشاه همواره نشان داده‌اند با وجود مشکلات و موانعی که بر سر راه خود دارند می توانند با تحصیل در این شرایط چرخه اقتصاد و صنعت جامعه را به دست بگیرند.

دکتر اختری در ادامه ضمن اشاره به فرارسیدن ایام سوگواری محرم، عنوان کرد: با توجه به این شرایط، جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه زودتر برگزار شد.  با توجه به این زمان اندک مسئولین دانشگاه و دانشجویان برنامه های جشن را انجام دادند.

در خاتمه دکتر اختری، رئیس دانشگاه، سخنان خود را با اشاره به آیات سوره تین که در ابتدای مراسم قرائت شد و همچنین آرزوی اینکه تا زمانی که در این جهان به سر می بریم، پاک، آراسته و همچنین با ایمان باشیم به پایان رساند.

در ادامه مراسم پرفسور خدایی، رئیس سابق دانشگاه رازی و مهمان ویژه این مراسم ضمن تبریک به خانواده های دانشجویان فارغ التحصیل و همچنین خسته نباشید به کلیه اساتید، مسئولین و کارکنان دانشگاه صنعتی کرمانشاه، اظهار کرد: دانشجویان این دانشگاه با وجود عدم امکانات و فضای کم از کیفیت تحصیلی بالایی برخوردار هستند. ایشان ادامه داد: جا دارد در این مراسم از زحمات و پیگیری های شبانه روزی دکتر اختری، ریاست دانشگاه در ساخت دانشگاهی با این درجه از کیفیت قدر دانی کرد.

پرفسور خدایی ضمن اشاره به وضعیت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، تصریح کرد: مهم‌ترین شاخصه‌ی دانشجو، جوان و پرانرژی بودن است و باید بداندکه هر آن چه که می خواهد را می تواند بدست بیاورد. دانشجو باید سراسر عشق، ایمان و شور و نشاط باشد.

گفتنی است؛ مراسم جشن دانش آموختگی با ارائه برنامه های دانشجویان و قرائت سوگند نامه دانشجویان به پایان رسید.

 

 

 

سوالی دارید؟